Yardımcı Grafikerlik İşi Arıyorum

İş Arayan İlanları - Yardımcı Grafikerlik İşi Arıyorum Sponsorlu Bağlantılar Merhaba: Arel Üniversitesi MYO'dan yeni mezun oldum. 2007 senesinde Bilge Adam dan Web&Grafik eğitimi aldım. Yaşım 21, Zeytinburnu / İSTANBUL da oturuyorum. Daha önce herhangi biryerde çalışmadığım için ...

sempatiweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sempatiweb

Grafiker / İstanbul

Alt 20-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba:

Arel Üniversitesi MYO'dan yeni mezun oldum. 2007 senesinde Bilge Adam dan Web&Grafik eğitimi aldım. Yaşım 21, Zeytinburnu / İSTANBUL da oturuyorum. Daha önce herhangi biryerde çalışmadığım için tecrube sahibi değilim. Kullandığım programlar Photoshop, Indesing, Illustrator, Freworks, Dreamweaver, Flash. Yetiştirilmek üzere yahut yardımcı grafikerlik olarak işe başlamak istiyorum.

İletişim:

Tel: 0541 726 35 57
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap