Yardımcı Grafikerlik Yapmak istiyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yardımcı Grafikerlik Yapmak istiyorum - İstanbul ...

sindamek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sindamek

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 28-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı Grafikerlik Yapmak istiyorum

Aranan Şehir: İstanbul

İş deneyimi ve içeriği: Meslek lisesi grafik tasarım mezunuyum.Stajımı bir reklam ajansında yaptım ve okul bittikten sonra bir kaç ay çalışmaya devam ettim.Çalıştığım reklam ajansında yerel dergide sayfa tasarımı yapıyordum.Photoshop ve Corel Draw kullanıyordum.Öğrenmeye açık kendini geliştirmek isteyen biriyim yardımcı grafikerlik yapmak istiyorum.İstanbul avrupa yakasında oturuyorum Gaziosmanpaşa,Kağıthane ya da Şişli de çalışabilrim

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şuanda  online konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yardımcı Grafikerlik Yapmak istiyorum - İstanbulYardımcı Grafikerlik Yapmak istiyorum - İstanbulYardımcı Grafikerlik Yapmak istiyorum - İstanbulYardımcı Grafikerlik Yapmak istiyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap