Yardımcı / Junior Grafik & Web Tasarımcı - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı / Junior Grafik & Web Tasarımcı - Ankara ...

A.Volkan ÖZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

A.Volkan ÖZER(35)

Webmaster / Ankara

Alt 22-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Yardımcı / Junior Grafik & Web Tasarımcı

Program/Seviye: Photoshop 3 yıl+ Deneyim
Illustrator 1 yıl+ Deneyim

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Photoshop ve illustrator ile daha önce çalışma yapmış, web arayüzü çizimini yapmaya, "web işinide öğrenirim ben" demeye hevesli ve gönüllü olan, eğitim durumu önemli olmamakla beraber erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yardımcı / Junior Grafik & Web Tasarımcı - AnkaraYardımcı / Junior Grafik & Web Tasarımcı - AnkaraYardımcı / Junior Grafik & Web Tasarımcı - AnkaraYardımcı / Junior Grafik & Web Tasarımcı - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..