yardımcı olabilirmisiniz

Web Tasarımı - yardımcı olabilirmisiniz Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar öncelikle herkeze iyi forumlar/tasarımlar ben bir lojistik şirketinin logo ve web sitesini yapıyorum daha dogrusu yapmaya çalışıyorum aldıgım ilk iş bu ve batırmakda istemiyorum.. banner'a siyah ve ...

yardımcı olabilirmisiniz
ruzgar-arslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ruzgar-arslan

Öğrenci (Diğer) / Samsun

yardımcı olabilirmisiniz

Alt 18-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar öncelikle herkeze iyi forumlar/tasarımlar

ben bir lojistik şirketinin logo ve web sitesini yapıyorum daha dogrusu yapmaya çalışıyorum aldıgım ilk iş bu ve batırmakda istemiyorum..
banner'a siyah ve koyu sarı/turuncu renkler hakim fakat arka planda sorun var daha doğrusu arka plan yok forumları alt üst ettim kaç gündür düşünüyorum sizlerin çalışmalarına bakıyorum hala bir fikir sahibi değilim sizden istegim siz olsanız ne yapardınız gerçekten ilk işim ve şimdiden halim harap fikir ve önerilerizi gerçekten çok yardımcı olacaktır :sweating::sweating::sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hsamet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsamet

Öğrenci (Diğer) / Sakarya

Alt 18-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmanla ilgli resim koyabilirsen sana fikir verebiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap