Yardimci olarak grafiker isi ariyorum (corel ve lazerde deneyimliyim) - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yardimci olarak grafiker isi ariyorum (corel ve lazerde deneyimliyim) - İstanbul ...

Yardimci olarak grafiker isi ariyorum (corel ve lazerde deneyimliyim) - İstanbul
adil11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adil11

Grafiker / İstanbul

Alt 30-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardimci olarak grafiker isi ariyorum (corel ve lazerde deneyimliyim)

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:
  • Corel Draw (Orta Seviye)
  • Adobe Photoshop (Orta Seviye)

İş deneyimi ve içeriği: Lazer desen firmasinda corel desen cizim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Askerligim acik ogretim universite okudugum icin tecilli. 2. siniftayim. Istanbul avrupa yakasi tercihimdir.

sisli mecidiyekoyde ikamet ediyorum

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Yardimci olarak grafiker isi ariyorum (corel ve lazerde deneyimliyim) - İstanbulYardimci olarak grafiker isi ariyorum (corel ve lazerde deneyimliyim) - İstanbulYardimci olarak grafiker isi ariyorum (corel ve lazerde deneyimliyim) - İstanbulYardimci olarak grafiker isi ariyorum (corel ve lazerde deneyimliyim) - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..