yardımcı olur musunuz?? (cinema 4d)

Cinema 4D - yardımcı olur musunuz?? (cinema 4d) ...

Alt 15-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

cinema 4d ile ilgilenen yok mu???bu programı öğrenmeyi çok istiyorum kursa gitmeden kendi uğraşılarım sonucunda öğrenebilir miyim ?yalnız elimde program yok nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Programın resmi satıcısına internetten ulaşabilirsiniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
savasg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

savasg(41)

Grafiker / Ankara

Alt 15-05-2008 #3
cinema 4d ile ilgilenen yok mu???bu programı öğrenmeyi çok istiyorum kursa gitmeden kendi uğraşılarım sonucunda öğrenebilir miyim ?yalnız elimde program yok nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
mrhb

programı satıcının sitesinden temin edebilirsin.

konuyu biraz açarsan yardımcı olabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
zerkan07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zerkan07

Öğrenci (Grafik) / Antalya

Alt 12-09-2008 #4
bi çok kaynaktan bulabilirsin ama hepsi illegal olacaktır
illede olsun dersen torrent den çekebilirsin....
şimdiden kolay gelsinn ama kendi sitesinden demosuna bi bak istersen önce
MAXON - The makers of CINEMA4D and BodyPaint3D
ücrretsiz bi çok plugen falanda var
Bu mesajdan alıntı yap
senem sevtap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senem sevtap

Grafiker / Ankara

Alt 13-09-2008 #5
bende kendi kendime öğrenmeye çalışıyorum ama bendeki demosu renk değiştirme vs yok maalesef
Bu mesajdan alıntı yap
senem sevtap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senem sevtap

Grafiker / Ankara

Alt 13-09-2008 #6
Ayrıca Türkiye sınırları içinde C4D yi çok iyi bilen birinin olduğuna sanmıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
ynsplt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ynsplt

Grafiker / Mersin

Alt 22-09-2008 #7
arkadaşım adresini ver bir copy sini sana yolliyayım kargo ile
Bu mesajdan alıntı yap
delikarga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 30-10-2008 #8
bende 20 gündür kasıyorum c4D ye internette çok fazla ders var ama ingilizce yardımcı olur musunuz?? (cinema 4d) türkiyede çok yaygın değil max çok popüler. ancak c4d animasyon, 3dmax modelleme alanında kullanılıyor dünyada. ama matrix efekleri 3Dmax ile yapıldı, karayip korsanları, örümcek adam c4D ile... site ismi vermek sanırım yasak. 200 e yakın ders mevcut bende. iletişim kurabilirsek sana gönderebilirim. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
RyAnShArK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RyAnShArK(37)

Sanat Yn. / Antalya

Alt 28-01-2009 #9
Ayrıca Türkiye sınırları içinde C4D yi çok iyi bilen birinin olduğuna sanmıyorum
googlede araştırırsan cd4 ile ilgili bi site var istersen ordan bak bu programı kimler nasıl kullanıyor bu konuda kendim dahil bu işle uğraşan insanların küçümsenmesini hazmedemiyorum

sadece 1 tane iyi olmayan bi çlışma koydum
Bu mesajdan alıntı yap
delikarga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 29-01-2009 #10
bence yanılıyorsun, cinema4d yi profesyonel kullanan çok insan var. bu biraz talep meselesi birazda yapılan işler ile alakalı. mesleğe başladığımdan beri 3d pekçok program denedim. ancak masaüstü yayıncılık ile 3D çok farklı.

3dmax kullanan çok arkadaşım var, hatta yurttışında ödül alan arkadaşlarımda. Türkiye modelleme konusunda çok gelişmiş durumda. ancak animasyon çok emek isteyen bir iş ve ne yazık ki ülkemizde bu emeğin karşılığını almak çok zor.

birde bazı şeyler tarz ve el alışkanlığı ile alakalı. cinema4d'nin arayüzünü daha çok seviyorum ben. ancak yeteri kadar ders bulmak zor olduğu için 3Dmax çalışıyorum. 3d bir tasarımcı için bence gerekli. hayal gücümüzü uygun görsel bulmak veya görsel üzerinde maniplasyon yapmak çoğu kez kısıtlıyor. 3d bize sınırsız bir dünya sunuyor. tabi bu kadar emeğin karşılığını alabilmek esas mesele. 3d modelleme veya animasyon yapan profesyonel arkadaşların bir reklam ajansında iş bulmaları neredeyse imkansız. ancak fuar standlarının modellenmesi, mimari projelerin modellemesi ve animasyonunda, mermer-granit-seramik sektöründe görselleme çalışmalarında yer alabiliyorlar.

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Reklam

Tags
cinema, cinema 4d, musunuz, olur, program yok nerden, yardimci, yardımcı