Yardımcı olurmusunuz lütfen...

Kantin - Yardımcı olurmusunuz lütfen... Sponsorlu Bağlantılar Bana yardımcı olurmusunuz ? Bilmiyorum mesajıma karşılık bulacakmıyım ama bi umut yazmak istedim Ben matbaa açık öğretim okuyorum en büyük hayalim grafiker olmak mezun olmama 30 kredi kaldı ...

canbjk27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canbjk27

Öğrenci (Grafik) / Gaziantep

Alt 05-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bana yardımcı olurmusunuz ?
Bilmiyorum mesajıma karşılık bulacakmıyım ama bi umut yazmak istedim
Ben matbaa açık öğretim okuyorum en büyük hayalim grafiker olmak mezun olmama 30 kredi kaldı üni sınavına hazırlanmak istiyorum sizce çok mu erken yada geç mi kaldım kimse yardımcı olmuyor ailem kültürlü bi aile değil okula gidiyorum hoca başından savıyor askerliğim gelmiş ne yapacağımı bilemiyorum lütfen yardım edin çok çaresizim bi yol gösterenim yok eğer mesajımı görürsenin yanıtsız bırakmayın size yalvarıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zbkdygn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zbkdygn

Hiç Biri / Ankara

Alt 06-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bana yardımcı olurmusunuz ?
Bilmiyorum mesajıma karşılık bulacakmıyım ama bi umut yazmak istedim
Ben matbaa açık öğretim okuyorum en büyük hayalim grafiker olmak mezun olmama 30 kredi kaldı üni sınavına hazırlanmak istiyorum sizce çok mu erken yada geç mi kaldım kimse yardımcı olmuyor ailem kültürlü bi aile değil okula gidiyorum hoca başından savıyor askerliğim gelmiş ne yapacağımı bilemiyorum lütfen yardım edin çok çaresizim bi yol gösterenim yok eğer mesajımı görürsenin yanıtsız bırakmayın size yalvarıyorum
İlk önce sen tam olarak neyi istiyorsun ve ne kadar istiyorsun bu çok önemli.Grafiker olmak istediğini yazmışsın Üniversite sınavlarında yeterli puan alman durumunda grafikerlik bölümleri mevcut onlardan istediğinde okuyabilirsin.Sınava çalışmak için erken değil hemen başla bence. İnşaallah dilediğin gibi olur.
Bu mesajdan alıntı yap