Yardımcı olurmusunuz ?

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Yardımcı olurmusunuz ? Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar arkadaşlar ben bi soru sormak istiyorum sizlere. Ben yakın zamanda bir grafik işi aldım 5000 adet resim dekupesi. Bu işlerde yeniyim. Acaba ne kadar fiyat uygundur böyle ...

Yardımcı olurmusunuz ?
grafik93 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik93

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Yardımcı olurmusunuz ?

Alt 28-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar arkadaşlar ben bi soru sormak istiyorum sizlere.
Ben yakın zamanda bir grafik işi aldım 5000 adet resim dekupesi. Bu işlerde yeniyim. Acaba ne kadar fiyat uygundur böyle bir işe. Deneyimlerinizden bana da yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim. :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

design_tolga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

design_tolga(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resim başı 10 tl
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 28-08-2012 #3
Merhabalar arkadaşlar ben bi soru sormak istiyorum sizlere.
Ben yakın zamanda bir grafik işi aldım 5000 adet resim dekupesi. Bu işlerde yeniyim. Acaba ne kadar fiyat uygundur böyle bir işe. Deneyimlerinizden bana da yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim. :smile:
Bana göre önemli olan işin süresi,bi adet dekupeye ne kadar zaman harcıyorsun ve ne kadar zor? ben 1 TL ye de yapıyorum , 2.5 TL ye de işin zorluğuna göre. Bu zamana kadar 5 TL den fazla fiyat vermedim. Şu anda 3-4 kişiye sürekli olarak bu hizmeti veriyorum. 5000 adet çok yüksek bir rakam ve karşı tarafta bu yüzden senden düşük rakam isteyecektir. 10 kuruşluk bir fark bile 500 TL lik fark yaratıyor Yardımcı olurmusunuz ?
Bu mesajdan alıntı yap