Yardımcı (stajyer) Grafik Tasarımcı arıyorum. - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı (stajyer) Grafik Tasarımcı arıyorum. - İzmir Sponsorlu Bağlantılar Yardımcı (stajyer) Grafik Tasarımcı arıyorum. Şehir: İzmir Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Adobe Illustrator 'iyi' Adobe Photshop 'iyi' FreeHand 'iyi' Indesign 'iyi' ASP veya PHP tabanlı HTML, XHTML, CSS ve ...

cemyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cemyy

Grafiker / İzmir

Alt 21-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı (stajyer) Grafik Tasarımcı arıyorum.

Program/Seviye: Adobe Illustrator 'iyi'
Adobe Photshop 'iyi'
FreeHand 'iyi'
Indesign 'iyi'

ASP veya PHP tabanlı HTML, XHTML, CSS ve benzeri tarayıcı taraflı kodlama ve Javascript, JQuery konusunda bilgi sahibi ve uygulamalarını yapabilenler önceliklidir.

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: matbaa ve açıkhava reklam konularında uzman yenilikçi tasarımlar yapabilecek grafiker takım arkadaşlrına ihtiyaç duymaktayız. lütfen cv'lerinizi aşağıdaki e-posta adresimize yollayınız.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yardımcı (stajyer) Grafik Tasarımcı arıyorum. - İzmir - Yardımcı (stajyer) Grafik Tasarımcı arıyorum. - İzmir ya da Yardımcı (stajyer) Grafik Tasarımcı arıyorum. - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yardımcı (stajyer) Grafik Tasarımcı arıyorum. - İzmir İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

webcikerem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webcikerem

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 21-05-2012 #3
İzmir de olsam bide eğerki sizin şirkette işe başlasam ilk yapacağım iş internet sitenizi değiştirmek!
Ahmet Gezer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahmet Gezer

Grafiker / İzmir

Alt 21-05-2012 #4
İş ile ilgili açıklamanız bu: matbaa ve açıkhava reklam konularında uzman yenilikçi tasarımlar yapabilecek grafiker takım arkadaşlrına ihtiyaç duymaktayız. lütfen cv'lerinizi aşağıdaki e-posta adresimize yollayınız.

öncelik : ASP veya PHP tabanlı HTML, XHTML, CSS ve benzeri tarayıcı taraflı kodlama ve Javascript, JQuery konusunda bilgi sahibi ve uygulamalarını yapabilenler önceliklidir.

NE ALAKA ALLAH AŞKINA ARTIK BIRAKIN ŞUNU YAPMAYI MESLEĞİNİZE SAYGILI OLUN.
istanblue34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istanblue34

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2012 #5
birde bi stajer bu kadar program bilirmi ya, bilse stajer mi olrdu?