Yardımcı/Stajyer Grafiker olarak iş arıyorum. - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yardımcı/Stajyer Grafiker olarak iş arıyorum. - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yardımcı/Stajyer Grafiker olarak iş arıyorum. Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Illustrator-orta- Photoshop-orta- Indesign-temel- İş deneyimi ve içeriği: Yardımcı grafiker Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) ...

NR1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NR1

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 29-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı/Stajyer Grafiker olarak iş arıyorum.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Illustrator-orta-
Photoshop-orta-
Indesign-temel-

İş deneyimi ve içeriği: Yardımcı grafiker

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İlgilenenler mail adresime dönüş yaparsa cv ve portfolyomu gönderebilirim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yardımcı/Stajyer Grafiker olarak iş arıyorum. - İstanbulYardımcı/Stajyer Grafiker olarak iş arıyorum. - İstanbulYardımcı/Stajyer Grafiker olarak iş arıyorum. - İstanbulYardımcı/Stajyer Grafiker olarak iş arıyorum. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Rutenyum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rutenyum

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-06-2014 #3
Merhaba.
Başvuru için CV'nizi ve portfolyonuzu eposta adresine gönderebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap