yardımcı ve acemi grafikerler aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - yardımcı ve acemi grafikerler aranıyor ...

gotyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gotyak

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yenibosnada bulunan ajansımıza yetişrilmek üzere ve yardımcı grafikerler aramaktayız. Ama işlerimizi şuanlık 1 ay boyunca ikitellide yapılan Bir alış veriş merkezinin reklam tasarımı için ordaki ofisimizde yapacagız.

ay medya ajans
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
— Kendiniz hakkında açıklama:
— İletişim bilgileriniz:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:
— İletişim bilgileriniz:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

semra Akcı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

semra Akcı

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2009 #3
merhaba bende yeni mezun oldum lıse ve üniversitede grafik eğitimi aldım.Şimdide kendimi geliştirebiliceğim bir ajansta calışmak istiyıorum.Corel freehand ve photoshop programlarını kullanıyorum ilgilenirseniz. mail adresime cv ve bazı yapmış olduğum çalışmalarımı yollaya bilirim
MG GRAFİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MG GRAFİK

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2009 #4
Slm.adobe ıllustrator.photoshop iyi derece kullanabiliyorum.corel bilgimde var.bilde adam grafik tasarım eğitimi aldım.kendimim geliştirmek istiyorum ilgilerinize ************
ekinoks76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ekinoks76

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2009 #5
Slm daha önce bir etiket firmasında desinatörlük yaptım grafikerlik kursunu bitirdim photoshop freehand proğramlarını biliyorum yenibosnada ikamet ediyorum uygunsa görüşelim
aykaram isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aykaram

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2009 #6
merhaba, bağcılarda oturuyorum daha önce dizgicilik yapıyordum grafik tasarım kursunu bitirdim kendimi yetiştirebileceğim bir iş arıyorum coreldraw, freehand, photoshop, Quarkpress kullabiliyorum. mesajınızı bekliyorum iyi çalışmalar.
gugukkuşu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gugukkuşu

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2009 #7
3 ay staj 6 ay yardımcı grafiker. yardımcı grafikerliğe devam etmek istiyorum.zeytinburnunda oturuyorum.corel ve photoshop kullanıyorum.freehandede aşinalığım var.
teen-age-mutant isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teen-age-mutant

Grafiker / İstanbul

Alt 09-10-2009 #8
ilanınızla ilgileniyorum.photoshop,coreldraw,freehand ve quarkxpress programlarını biliyorum.illüstrator programını da az çok biliyorum,istenildiği taktirde kolayca öğrenebilirim.daha önce çalıştığım freelance işler mevcut.illüstrasyon ve karakter tasarımı üzerine çalışmalarım mevcut.grafik tasarım konusunda ilerlemek istiyorum.acemi yada yardımcı grafiker hangisi olursa,bi yerden başlayabilirim ajansınızda.
muzi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzi(31)

Webmaster / İstanbul

Alt 09-10-2009 #9
Web&Grafik Tasarımcılığı bölümünden çok severek girdiğim BilgeAdam Bilgi Akadem Kursunu Başarıyla Bitirdim. programsal ve teorik temelini almamla beraber bu sektörde kendimi grafikerlikte veya Web tasarımda kendimi geliştirebileceğim Ve stajyer olarak geliştirebileceğim iş yerleri ve çalışma arkadaşları arıyorum. Web&Grafik tasarımı ve uygulamaları konusunda temel bilgiye sahibim kendimi geliştirmek istiyorum. “Kendimi Tasarım Sektöründe iyi bir yer edinmek istiyorum ve kendime Güveniyorum”. ayrıca bilgi teknolojileri eğitim merkezinden Web & grafikerlik sertifikası aldım
Aldığım programlar: Photoshop İllustrator ınDesing Dreamweaver Flash Fireworks
İlginize teşekkür ederim
valentino isimli Üye şimdilik offline konumundadır

valentino(35)

Grafiker / İstanbul

merhaba.

Alt 13-10-2009 #10
İletişim bilgilerini verebilirseniz. C.v göndermek istiyorum
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları