Yardımcı Web ve Grafik Tasarımcı / Beylikdüzü - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı Web ve Grafik Tasarımcı / Beylikdüzü - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yardımcı Web ve Grafik Tasarımcı / Beylikdüzü Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Dremweawer - iyi ( HTML-CSS ) Photoshop - iyi Flash - iyi illustrator ...

webdesiigner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webdesiigner

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 01-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı Web ve Grafik Tasarımcı / Beylikdüzü

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Dremweawer - iyi ( HTML-CSS )
Photoshop - iyi
Flash - iyi
illustrator - iyi
İndesign - iyi
Corel - iyi
Mac Kullanımı

İş deneyimi ve içeriği: -Martı Group Design ( Stajyer )
-Ekosist Reklam Ajansı ( Yardımcı Grafiker )
-Bridge Creative Tasarım Ajansı ( Yardımcı Webmaster )

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: istenildiği takdirde yapmış olduğum çalışmalarımı gönderebilirim.

İşle ilgili açıklama: Web tasarım konusunda ilerlemek istiyorum HTML ve CSS konusunda bilgim var. Kendimi geliştirmek ve kalıcı olarak çalışmak istiyorum Ayrıca Grafik Konusundada bilgim var.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yardımcı Web ve Grafik Tasarımcı / Beylikdüzü - İstanbul - Yardımcı Web ve Grafik Tasarımcı / Beylikdüzü - İstanbul ya da Yardımcı Web ve Grafik Tasarımcı / Beylikdüzü - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yardımcı Web ve Grafik Tasarımcı / Beylikdüzü - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

webdesiigner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webdesiigner

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2012 #3
ilan günceldir