Yardımına İhtiyacımız Var! Erepublic

Teknoloji Haberleri - Yardımına İhtiyacımız Var! Erepublic ...

Cevapla
Yardımına İhtiyacımız Var! Erepublic
geocmsk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

geocmsk

Grafiker / İstanbul

Dosya18

Yardımına İhtiyacımız Var! Erepublic

Alt 20-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımına İhtiyacımız Var! Erepublic

"Türkiye İşgal Altında ! Yardımına İhtiyacımız Var"

2008 yılında piyasaya çıkan oyun adından anlaşıldığı üzere sana devletçilik denilebir. oyunda türkiyede temsil edilen 50 ülke arasında.oyunda gerçek yaşamda yaptıklarımız gerçeğe yakın şekilde aktarılmış.Ekonomik ve Siyasal modüller en çok iş yapanı. Oyunda çeşitli sektörlerde şirket kurabiliyor, bunları satıp şirketlerinize şirket ekleyebiliyorsunuz.

Siyasi ortam olarak vatandaşlığını aldığınız ülkende yeterli miktarda gold unuz var ise parti kurabiliyor seçimlere katılabiliyorsunuz. yada başka bir partiden milletvekili adayı olup ülkenizin parlementosunda temsil yetkisi alıp geleceğe dair planlar yapabilirsiniz. Daha da ileri gidip ülke başkanlığı için ciddi bir rakip olabilirsiniz bunların hepsini sanal olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Savaş modülü ise çok basit, rakiplerinizi savaşta mağlup edip ülkelerini istila edip kaynaklarından yararlanmak. Oyundaki kaynaklar gerçek kaynaklara göre değil oyun yönetiminin keyfine göre belirlenmiş diyebiliriz. Gerçek hayattaki siyasi çekişmeler burada da mevcut 4-5 çeşit ittifak var ama gerçek hayattaki ittifaklar ile çok fazla benzeşmiyorlar. Gelelim türkiyenin tarihine oyun piyasaya çıktığı günden beri aktif olarak mevcut bulunmakta.

Bir zamanlar hem yunanistan’ı hemde israil’i uzun müddet ele geçiren Türkiye yaklaşık olarak 4 aydır sıkıntılı süreçler geçirmekte önce bulgar ve ABD istilası derken daha sonra ortaya çıkan yunan ve romen istilası neredeyse 4 aydır devam etmekte idi taki bu hafta ya kadar, şuanda bağımsızlık ateşini yakmış bulunuyoruz kısa zaman içerisinde sanal özgürlüğümüze kavuşuruz ümidi içindeyiz.
Bu sanal platformda sizde yer almak isterseniz > BURADAN < kaydolup başlayabilirsiniz .Sanal devlete faydalı bir vatandaş olabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Okul Logosu - Yardımınıza İhtiyacımız Var runner23 Logo Tasarımları 18 11-05-2012 13:31:10
Dvd menüde buton problemi ( Adobe Encore yardımına ihtiyaç var ) Taximact Diğerleri 0 22-12-2010 16:16:52
Acil : Font Yardımına İhtiyacım Var ! _SeRSeRi86_ Fontlar 0 28-09-2010 15:53:27
Photoshop - Web tasarım...İlgili arkadaşların yardımına ihtiyacım var... erkanibrahim_ Photoshop Soru ve Sorunlarınız 7 02-02-2010 14:44:25

Kapat
Şifremi Unuttum?