yardımınız gerek mimaki cg 50

Folyo kesim - yardımınız gerek mimaki cg 50 Sponsorlu Bağlantılar yav arkadaşlar ben 2 gün önce konu açtım ama silmişler ya arkadaşlar burda srunlarımızı çözemiyeceksek birbirize yardım etmiyecek seksek valla kusura bakmayın böyle olmaz neyse benim sorum ben ...

harputreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harputreklam

Desinatör / Elazığ

ünlem

Alt 06-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yav arkadaşlar ben 2 gün önce konu açtım ama silmişler ya arkadaşlar burda srunlarımızı çözemiyeceksek birbirize yardım etmiyecek seksek valla kusura bakmayın böyle olmaz

neyse

benim sorum ben mimaki cg 50 plotter var ben kontürlü yazı nasıl yazbilirim flex 7.5 pro da
bide ben bunda tişört folyosu kesebilirmiyim

yardım ederseniz sevininirim lütfen

kusura bakmayın biraz kafanızı şişirdim ama haksızmıyım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 07-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum kurallarını oku.Soruna cevap yazdım ama kurallara aykırı olduğu için silmişlerdir
Bu mesajdan alıntı yap
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 07-07-2010 #3
Düzgün cümleler kurarsak, sorumuzu net sorarsak, niye yanıt almayalım? Başlık, soruyla alakalı olmalı, "yav" kelimesi hoş bir kelime olarak görmüyorum, birde, imla kurallarına hiç dikkat etmemişsiniz, önce kendimizi sorgulamamız gerek, diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap