Yardımlarınızı bekliyorum :)

İllüstrasyon Çalışmaları - Yardımlarınızı bekliyorum :) Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle merhabalar herkeze Ben 1 senedir Adobe Photoshop üzerinden tasarım yapmaktayım ve kursuna gitmiş bulunmaktayım daha iyi kavrayıp öğrenmek için. Photoshop da her bir seçeneğin menünün ne işe ...

fuinn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fuinn

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 05-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle merhabalar herkezeYardımlarınızı bekliyorum :) Ben 1 senedir Adobe Photoshop üzerinden tasarım yapmaktayım ve kursuna gitmiş bulunmaktayım daha iyi kavrayıp öğrenmek için. Photoshop da her bir seçeneğin menünün ne işe yaradığını araçlar felan olsun biliyorum baktığım bir resmi yapabiliyorum fakat kendim bir şeyler üretemiyorum orjinal olmak istiyorum bende kendime özel olsun istiyorum ama düşünüyorum düşünüyorum ilham alamıyorum yaptığım hiç bir şeyden. Tasarım yaparken birde .psd dosyalarından sağdan soldan aldığım güzel vectörler olan bir arşivim var bunlarla yapıyorum tasarımımı ben elimle çizmeden hazır şeylerle bir şey çıkardığım için kendime tasarımcıyım diyemiyorum utanıyorum. Başka bir sorum ise dijital ortamda çizim yapmak istiyorum fakat bilgim yok tablet ilemi çiziliyor dijital ortamdaki logolar yoksa mause ilede çizim yapma şansımız varmı. Profosyonel abilerim ablalarım ve kardeşlerim sizden yardım bekliyorum hepinize mutlu yıllar dilerim sağlıcakla Yardımlarınızı bekliyorum :)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fuinn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fuinn

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 05-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
designtro teşekkürler dostum verdiğin linkleri inceleyeceğim ve tavsiyelerin için teşekkür ederim Yardımlarınızı bekliyorum :)
Bu mesajdan alıntı yap