yaren kuru temizleme broşür

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - yaren kuru temizleme broşür Sponsorlu Bağlantılar [IMG] [/IMG]...

grafik190571 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik190571

Grafiker / Ankara

Alt 17-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[IMG]yaren kuru temizleme broşür[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
oyumu ilk çalışmadan yana kullanıyorum... ancak; yeşil etiket altına gölge gelirse anlamı olacak. Bir de yazık o çocuğa o temizlemesin ya... yok mu şöyle bir yetişkin temizlikçi? kızcağız anlamsız güzel konumunda. yetişkin olursa anlamlı güzel olur. bir de tel numarası çok kör göze parmak sanki... ama içimden bir ses müşteri isteği diyor... kolay gelsin, elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
grafik190571 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik190571

Grafiker / Ankara

Alt 17-02-2014 #3
oyumu ilk çalışmadan yana kullanıyorum... ancak; yeşil etiket altına gölge gelirse anlamı olacak. Bir de yazık o çocuğa o temizlemesin ya... yok mu şöyle bir yetişkin temizlikçi? kızcağız anlamsız güzel konumunda. yetişkin olursa anlamlı güzel olur. bir de tel numarası çok kör göze parmak sanki... ama içimden bir ses müşteri isteği diyor... kolay gelsin, elinize sağlık.
aynen canım hepsi müşteri isteği bu arada çalışma arkalı önlü
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2014 #4
aynen canım hepsi müşteri isteği bu arada çalışma arkalı önlü
ne kadar üstün körü bakmışım yaren kuru temizleme broşür elinize sağlık; yine de müşteriye önerilerde bulunmaktan zarar gelmezyaren kuru temizleme broşür
Bu mesajdan alıntı yap