Yargıç Turpin İllüstrasyon çizimim

İllüstrasyon Çalışmaları - Yargıç Turpin İllüstrasyon çizimim ...

yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 23-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.. Yargıç Turpin İllüstrasyon çizimim
Yeni çizimim için kurbanım Yargıç Turpin :blush:
kısmen photoshop cs, cs3 ve cç2 de ordan oraya taşıyarak çizdim yargıçı. çok beğendiğim bir oyuncudur. ama şimdi dersiniz yüzü gözü pek flu olmuş diye :utann: tabletsiz çizdim. mouse ile bu kadar yapabildim. Yargıç Turpin İllüstrasyon çizimim
en yakın zamanda tabletimi tamir edip yeniden el atacağım bu çizimime.. yüzünden çok ceketi için uğraştım. hatta düşündüm yüzünü silsemmi 'yargıç Turpin'in ceketi' diye mi sergilesem diye :giggle:
yorumlarınızla desteklerseniz toparlamalar yaparım. Ama yok bizene ya naparsan yap derseniz başımı eğer melül melül işime dönerim :utann: (pek bir küçük emrahımsı olduğumun farkındayım :giggle: )

Saygılarımla Yargıç Turpin İllüstrasyon çizimim

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 23-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ceket güzel Yargıç Turpin İllüstrasyon çizimim eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 23-02-2009 #3
mausla bu ancak bu kadar olur dıyorsun ama mausla yapmak gercekten emek isidir sen iini baya yabana atmıssın dogru ıfadeler bırax soluk duruyo yuzunde bıl solmusluk var ama bence ıfadelerı ve hatlarını bıraz daha keskın yapsaydın tablete bıle gerek kalmayacak emegıne saglık
Bu mesajdan alıntı yap

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 23-02-2009 #4
ceket güzel Yargıç Turpin İllüstrasyon çizimim eline sağlık
Çok teşekkür ederim :giggle:

mausla bu ancak bu kadar olur dıyorsun ama mausla yapmak gercekten emek isidir sen iini baya yabana atmıssın dogru ıfadeler bırax soluk duruyo yuzunde bıl solmusluk var ama bence ıfadelerı ve hatlarını bıraz daha keskın yapsaydın tablete bıle gerek kalmayacak emegıne saglık
Rüzgar ALPASLAN çok teşekkür ederim yorumunuz için Yargıç Turpin İllüstrasyon çizimim gerçekten zorlandım. ama mouse hakimiyeti kurabiliyor insan böylelikle. arada yapmak gerek :angel:
yüzde gerçekten keskinlik sorunum var.. onu da düzelteceğim.. ama zaten Yargıçın suratı soluktur Yargıç Turpin İllüstrasyon çizimim o çok pis soluk cansız bir adam :giggle:
canlı yapsam özelliği kalmazdı Yargıç Turpin İllüstrasyon çizimim
Çok teşekkür ederim Yargıç Turpin İllüstrasyon çizimim
Bu mesajdan alıntı yap
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 23-02-2009 #5
Canım ellerine sağlık,gayet güzel olmuş aşamalarını paylaşmıştın benimle,çalışmanın bitmiş halini burada görmek çok güzelYargıç Turpin İllüstrasyon çizimim Genel itibariyle zaten güzel bir çalışma ama en çok ceketin yaka kısımlarını beğendim oldukça gerçekçi duruyor.Emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 23-02-2009 #6
Canım ellerine sağlık,gayet güzel olmuş aşamalarını paylaşmıştın benimle,çalışmanın bitmiş halini burada görmek çok güzelYargıç Turpin İllüstrasyon çizimim Genel itibariyle zaten güzel bir çalışma ama en çok ceketin yaka kısımlarını beğendim oldukça gerçekçi duruyor.Emeğine sağlık.
Teşekkür ederim ilknurcum :angel:
ben de en çok ceketin yakalarını beğendim :giggle: ilk orayı çizmeye başladım çünkü :rofl:
beğenmene sevindim canım :blush:
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 23-02-2009 #7
eline sağlık yorgunella çalışman yine güzel olmuş bu arada ben senin imzanı çok beğeniyorumYargıç Turpin İllüstrasyon çizimimD
Bu mesajdan alıntı yap
Imperatore34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 23-02-2009 #8
Güzel olmuş yorgunella.. Ancak gömleğinin üzerindeki kırmızı desenlerin ışık yoğunluğu heryerde aynı olduğu için göze çok batıyorlar.. Gömleğin üzerine gölge vuran yerlerde kırmızı desenler daha koyu olursa daha iyi görünürler kanısındayım.. Bir de Yüzü kıyafetine oranla daha detaysız duruyor.. Bunlar haricinde güzel..

Eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
Tunc Kayhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tunc Kayhan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-02-2009 #9
Öncelikle eline sağlık çok güzel bir çalışma bence ki mouse la adımı yazmakta bile zorlanırım.

Diyebileği Imperatore34 ün de dediği gibi kırmızı desenleri ve yüzü belki biraz koyulaştırabilirsin. Ceket ve boyun bağında ışığı çok güzel kullanmışsın zaten. Ele, parmak aralarını ve kemik çıkıntılarını göstermek için biraz gölge verebilirsin. Aynı şekilde yeleğe ve yüze de saçların altına ve bildiğin yerlere ve yüzün soluna biraz gölgelendirme yapabilirsin ki sanırım "burn tool" rahat bir seçim olur bunlar için.

Nacizane fikirlerdir bunlar ki adını yaz desem zor yazarım dediğim gibi Yargıç Turpin İllüstrasyon çizimim
Tekrar eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2009 #10
eline sağlık yorgunella çalışman yine güzel olmuş bu arada ben senin imzanı çok beğeniyorumYargıç Turpin İllüstrasyon çizimimD
Çok teşekkür ederim aslı Yargıç Turpin İllüstrasyon çizimim

Güzel olmuş yorgunella.. Ancak gömleğinin üzerindeki kırmızı desenlerin ışık yoğunluğu heryerde aynı olduğu için göze çok batıyorlar.. Gömleğin üzerine gölge vuran yerlerde kırmızı desenler daha koyu olursa daha iyi görünürler kanısındayım.. Bir de Yüzü kıyafetine oranla daha detaysız duruyor.. Bunlar haricinde güzel..

Eline sağlık..
Imperatore haklısınız yeleğinde fazla uğraşmadım ve yüzünde de :utann: ama söylediğiniz kısımlarda düzenlemeleri yapıp tekrar yükleyeceğim :angel:
yorumunuz için çok teşekkür ederim ..

Öncelikle eline sağlık çok güzel bir çalışma bence ki mouse la adımı yazmakta bile zorlanırım.

Diyebileği Imperatore34 ün de dediği gibi kırmızı desenleri ve yüzü belki biraz koyulaştırabilirsin. Ceket ve boyun bağında ışığı çok güzel kullanmışsın zaten. Ele, parmak aralarını ve kemik çıkıntılarını göstermek için biraz gölge verebilirsin. Aynı şekilde yeleğe ve yüze de saçların altına ve bildiğin yerlere ve yüzün soluna biraz gölgelendirme yapabilirsin ki sanırım "burn tool" rahat bir seçim olur bunlar için.

Nacizane fikirlerdir bunlar ki adını yaz desem zor yazarım dediğim gibi Yargıç Turpin İllüstrasyon çizimim
Tekrar eline sağlık.
Tunc Kayhan önenileriniz için teşekkür ederim. Dikkate alacağım Yargıç Turpin İllüstrasyon çizimim
Yorumunuz için de çok teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları