Yarı Zamanlı Grafiker - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yarı Zamanlı Grafiker - İstanbul ...

kaizar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaizar

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yarı Zamanlı Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop: İleri Düzey
InDesign: İleri Düzey
Illustrator: İleri Düzey
CorelDRAW: İleri Düzey
Freehand: İleri Düzey

İş deneyimi ve içeriği: İTÜ Vakfı, YTÜ Yıldızlar Dergisi, Âlâ Dergi, Süxe Dergi, Film Arası Dergisi

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Oldukça tecrübeliyim. 10 senelik deneyimim var. Devlet desteği olan bir projede %100 burslu olarak kazandığım 5 ay süreli bir kursu tamamlamam gerekiyor. Kurs Kadıköy'de. Bu süre içerisinde SGK'lı olmama ön şartı kondu. Şartlarımızın uyacağı Kadıköy tarafında bir firma ile yarı zamanlı olarak çalışmak istiyorum. SGK istemiyorum. Elim hızlıdır. Mac ve PC kullanırım.

E-posta:

Telefon: 0543 918 28 56
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yarı Zamanlı Grafiker - İstanbulYarı Zamanlı Grafiker - İstanbulYarı Zamanlı Grafiker - İstanbulYarı Zamanlı Grafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap