Yarı-zamanlı / tam-zamanlı ajans - freelance grafik tasarım işi arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yarı-zamanlı / tam-zamanlı ajans - freelance grafik tasarım işi arıyorum - İstanbul ...

Yarı-zamanlı / tam-zamanlı ajans - freelance grafik tasarım işi arıyorum - İstanbul
Seq038 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seq038

Grafiker / İstanbul

Alt 2 Hafta önce #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yarı-zamanlı / tam-zamanlı ajans - freelance grafik tasarım işi arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: - Adobe Photoshop
- Adobe Illustrator
- Adobe InDesign
- Adobe After Effects
- Adobe Camera Raw

Programları iş yapabilecek düzeyde bilmekteyim.

İş deneyimi ve içeriği: Geçmiş yaz dönemlerinde ofset matbaada ctp bölümünde ve "sosyal medya&web" reklam ajansında iş deneyimine sahibim. Onun dışında freelancer olarak işler alıp yapmaktayım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Telve Türk Kahvesi

jusTime Dergi Tasarımı

Typographi Dergi Kapak Tasarımı

bunun gibi benzeri çalışmalar elimde mevcuttur.

İşle ilgili açıklama: 3. sınıf "Grafik Tasarım" öğrencisiyim. Haziran ayından sonra yaz dönemi "tam zamanlı", okul başladığında "yarı zamanlı" olarak çalışmak istiyorum. (olursa bu dönem için haziran ayına kadar da yarı zamanlı çalışıp devamında tam zamanlı olarak devam edebilirim.)

Bunlar dışarısında çevreden aldığım freelance işler almaktayım ve kendimi, bu meslekte sürekli olarak geliştirmek istiyorum.

Freelance olarak:

- Logo, Marka, İsim, Slogan
- Kurumsal Kimlik Çalışması
- Afiş, Dergi, Broşür, Katalog, Kartvizit, Kapak Tasarımı
- Sesli / Sessiz video montaj, intro, tanıtım videoları gibi vb. tasarımsal işler alınır.

İstanbul Avrupa Yakası Leventte oturmaktayım. Sürekli çalışacağım iş yerimin bu semte yakın yerlerde olması tercihimdir.

E-posta:

Telefon: 0537 796 57 17
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 2 Hafta önce #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yarı-zamanlı / tam-zamanlı ajans - freelance grafik tasarım işi arıyorum - İstanbulYarı-zamanlı / tam-zamanlı ajans - freelance grafik tasarım işi arıyorum - İstanbulYarı-zamanlı / tam-zamanlı ajans - freelance grafik tasarım işi arıyorum - İstanbulYarı-zamanlı / tam-zamanlı ajans - freelance grafik tasarım işi arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap