Yarı Zamanlı ve Tam Zamanlı Çalışabilecek Grafiker Arkadaşlar Arıyoruz.. - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Yarı Zamanlı ve Tam Zamanlı Çalışabilecek Grafiker Arkadaşlar Arıyoruz.. - İzmir ...

Yarı Zamanlı ve Tam Zamanlı Çalışabilecek Grafiker Arkadaşlar Arıyoruz.. - İzmir
netcini isimli Üye şimdilik offline konumundadır

netcini

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yarı Zamanlı ve Tam Zamanlı Çalışabilecek Grafiker Arkadaşlar Arıyoruz..

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Dijital Baskı
Tabela
Yönlendirme
Sektöründe faaliyet gösteren firmamıza stajyer ve tam zamanlı çalışabilecek grafiker arkadaşlara ihtiyacımız vardır.

İlgilenenlerin; aşağıda bulunan e-posta adresine, bilgilerini ve yapmış olduğu bir kaç çalışmayı göndermelerini rica ediyorum..!

Başarılar.

E-posta: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yarı Zamanlı ve  Tam Zamanlı  Çalışabilecek Grafiker Arkadaşlar Arıyoruz.. - İzmir - Yarı Zamanlı ve  Tam Zamanlı  Çalışabilecek Grafiker Arkadaşlar Arıyoruz.. - İzmir ya da Yarı Zamanlı ve  Tam Zamanlı  Çalışabilecek Grafiker Arkadaşlar Arıyoruz.. - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yarı Zamanlı ve  Tam Zamanlı  Çalışabilecek Grafiker Arkadaşlar Arıyoruz.. - İzmir | Yarı Zamanlı ve  Tam Zamanlı  Çalışabilecek Grafiker Arkadaşlar Arıyoruz.. - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

_gkhn_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_gkhn_

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 11-03-2011 #3
Merhabalar. İlanınız için Mail gonderdim.
_gkhn_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_gkhn_

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 11-03-2011 #4
Yarı Zamanlı ve Tam Zamanlı Çalışabilecek Grafiker Arkadaşlar Arıyoruz..

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Dijital Baskı
Tabela
Yönlendirme
Sektöründe faaliyet gösteren firmamıza stajyer ve tam zamanlı çalışabilecek grafiker arkadaşlara ihtiyacımız vardır.

İlgilenenlerin; aşağıda bulunan e-posta adresine, bilgilerini ve yapmış olduğu bir kaç çalışmayı göndermelerini rica ediyorum..!

Başarılar.

E-posta: *********
İlanınız için mail gonderiyorum ama ulasmıyor sanırım. Mail sürekli geri dönüyor. Mail adresinizde bir problem olabilirmi ?

netcini

Grafiker / İstanbul

Alt 14-03-2011 #5

adresine de gönderebilirsiniz..

Bekliyorum..
Kedi(li)kız isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kedi(li)kız(31)

Grafiker / İzmir

Alt 28-04-2011 #6
İlanınız güncel mi acaba?