Yarım gün çalışacak stajyer grafiker aranıyor | Beylikdüzü - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yarım gün çalışacak stajyer grafiker aranıyor | Beylikdüzü - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yarım gün çalışacak stajyer grafiker aranıyor | Beylikdüzü Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Beylikdüzündeki ofisimize esenyurt-bçekmece veya beylikdüzü bölgelerinde ikamet eden ...

vivaredkit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vivaredkit

Baskıcı / İstanbul

Alt 12-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yarım gün çalışacak stajyer grafiker aranıyor | Beylikdüzü

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Beylikdüzündeki ofisimize esenyurt-bçekmece veya beylikdüzü bölgelerinde ikamet eden adobe illustrator ve photoshop bilgisi olan hafta içi HER GÜN 13:30-18:30 çalışacak grafiker aranıyor.

Lütfen Cv lerinizi mail adresimize gönderiniz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-05-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yarım gün çalışacak stajyer grafiker aranıyor | Beylikdüzü - İstanbulYarım gün çalışacak stajyer grafiker aranıyor | Beylikdüzü - İstanbulYarım gün çalışacak stajyer grafiker aranıyor | Beylikdüzü - İstanbulYarım gün çalışacak stajyer grafiker aranıyor | Beylikdüzü - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..