yarım saat içinde yapmış olduğum logo yorumlarınızı bekliyorum bu akşama vereceğim :)

Logo Tasarımları - yarım saat içinde yapmış olduğum logo yorumlarınızı bekliyorum bu akşama vereceğim :) ...

yarım saat içinde yapmış olduğum logo yorumlarınızı bekliyorum bu akşama vereceğim :)
Feride ATAMER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Feride ATAMER

Grafiker / Konya

Alt 11-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 11-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ortada görsel yok. ama benim asıl takıldığım görsel olmaması değil kullandığınız başlık. bu siteyi müşterilerinde ziyaret ettiğini düşünürsek, yarım saatte logo çizdiğinizi belirtmek bu işi küçümsemek olmuyormu. müşteri demezmi yarım saatlik bir uğraşa neden 1000 ytl veriyorum diye?
Bu mesajdan alıntı yap

Feride ATAMER

Grafiker / Konya

Alt 11-09-2008 #3
parası ile yapmıyorum bu logoyu ablam istemişti bende yaptım. Aslında zamanın olsa çok değişiklikler yapmak isterim ama yok
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 11-09-2008 #4
hediye olarak yapılan bir logo olsa bile seruvenist haklı hadi ben işine özen gösterdiğini biliyorum ama böyle bir başlıktan işini baştan savma yaptığın anlaşılabilir
logoya gelince en alttakini ben beğendim güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap

Feride ATAMER

Grafiker / Konya

Alt 11-09-2008 #5
ya şimdi olay şöyle ilk görüşte denilecekti bence ne kadar basit bir logo bende o yüzden yazdım yarım saat, neyse hadi 1 saat olsun yarım saat içinde yapmış olduğum logo yorumlarınızı bekliyorum bu akşama vereceğim :)
Bu mesajdan alıntı yap
acemii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acemii

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 11-09-2008 #6
Ablaya yada basit bir siteye verilecek değerde logo lar..güzel olmuş fakat bir şirkete aslaa.yarım saat içinde yapmış olduğum logo yorumlarınızı bekliyorum bu akşama vereceğim :)1:
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-09-2008 #7
Seruvenist e bende katılıyorum. Logo çizerken önemli olan onun tasarımını kafanızda bitirmek ve bu tasarımı çizmek. Asıl zamanı zaten çizimden önce tasarıyı kafanızda oluşturana kadar geçen süreyi de buna eklediniz mi?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ussamx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ussamx

Matbaacı / İzmir

Alt 11-09-2008 #8
ortada görsel yok. ama benim asıl takıldığım görsel olmaması değil kullandığınız başlık. bu siteyi müşterilerinde ziyaret ettiğini düşünürsek, yarım saatte logo çizdiğinizi belirtmek bu işi küçümsemek olmuyormu. müşteri demezmi yarım saatlik bir uğraşa neden 1000 ytl veriyorum diye?
Logoya diyecek bir şey yok herhangi biri olabilir bence fena değiller

ama şu 1000 ytl olayı aklımı kurcaladı doğrusu türkiyenin neresinde bir logo 1000 ytl ye satılıyor eğer öyle bir yer varsa bundan bizlerde faydalanmak isteriz daha doğrusu ben grafiker değilim ama izmirdeki grafiker arkadaşlar faydalansın burası neresi acaba ??
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-09-2008 #9
Logoya diyecek bir şey yok herhangi biri olabilir bence fena değiller

ama şu 1000 ytl olayı aklımı kurcaladı doğrusu türkiyenin neresinde bir logo 1000 ytl ye satılıyor eğer öyle bir yer varsa bundan bizlerde faydalanmak isteriz daha doğrusu ben grafiker değilim ama izmirdeki grafiker arkadaşlar faydalansın burası neresi acaba ??
Bu başlık bunları konuşşmak için müsait bir alan değildir. Fakat seruvenist arkadaşşımız en makül fiyatı söylemiş. Bunu belirtmeden geçemezdim.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 11-09-2008 #10
Logo sunumu hiç iyi olmamış açıkcası görseller çok küçük hiç bir şey anlaşılmıyor.Keşke biraz bahsetseydiniz...Onun için logo hakkında yorum yapmıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
akşama, bekliyorum, içinde, logo, olduğum, saat, vereceğim, yapmış, yarım, yorumlarınızı