Yarışma düzenlemek

Forum Hakkında - Yarışma düzenlemek ...

Yarışma düzenlemek
yaramazkedicik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yaramazkedicik

Webmaster / Ankara

Yarışma düzenlemek

Alt 12-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Forumun eski üyelerinden biriyim. Ancak aktif olarak kullanamıyorum. Bir logo yarışması düzenlemek istiyorum. Ancak forumda bu tarz bir yarışma düzenlemek için ne gibi şartlar gerekiyor bilmiyorum, forumu araştırdığımı düşünüyorum (gözümden kaçmış olabilir) ama buna dair bilgilendirici bir yazıya rastlamadım.

Bir yarışma düzenlemek için ne gibi şartlar gerekmektedir. Bu konuda bilgilendirici bir özel mesaj ya da konu altından mesaj yazarsanız sevinirim.

Gönül isterdiki yöneticilere direkt bu konuda özel mesaj atıp danışayım ama onlarda aktif kullanıcı olması amacı ile özel mesaj konusunda kısıtlama getirmişler.

Teşekkürler, iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 19-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Herhangi bir şartı bulunmuyor. Gerekli bölümde kendi kurallarınız doğrultusunda başlık açıyorsunuz.

Bu mesajdan alıntı yap
mersindost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mersindost

Webmaster / Mersin

Alt 19-01-2012 #3
Merhaba, bende bir yarışma düzenlemek istiyorum. ama 2 gündür ne bir yöneticiye ulaşabildim ne de nereye konu açacağımı bilmiyorum. Sadece sormak için konu açtım, onu da bulamıyorum şimdi. Silindi mi acaba bilmiyorum ki !!

Özel Mesaj da gönderemiyoruz. Şimdi bu forumda yarışma başlatmak için ne olmamız gerek anlamış değilim gerçekten...
Bu mesajdan alıntı yap
mersindost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mersindost

Webmaster / Mersin

Alt 20-01-2012 #4
Kimse yokmu bu forumda ? !!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 24-01-2012 #5
Merhaba, bende bir yarışma düzenlemek istiyorum. ama 2 gündür ne bir yöneticiye ulaşabildim ne de nereye konu açacağımı bilmiyorum. Sadece sormak için konu açtım, onu da bulamıyorum şimdi. Silindi mi acaba bilmiyorum ki !!

Özel Mesaj da gönderemiyoruz. Şimdi bu forumda yarışma başlatmak için ne olmamız gerek anlamış değilim gerçekten...
Kimse yokmu bu forumda ? !!!!
http://www.grafikerler.net/yarisma-o...lari-f292.html bölümüme gerekli konuyu açtığınızda yöneticiler konuyu uygun bulduklarında yayına sürecektir. Ayrıca aşağıdaki linkten online destek alabilirsiniz.

http://settings.messenger.live.com/C....com&mkt=tr-TR

Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 24-01-2012 #6
Merhaba,
Grafikerler.net üzerinden mi yapmak istiyorsunuz projenizi ?

DownloadTR sizi yanlış bilgilendirmiş.

Grafikerler.net üzerinden bir yarışma proesi düşünüyorsanız. Bu konuyu e Eposta atarak bilgi isteyiniz.

Yarışma düzenlemek

Online destek butonunu kullanarak, operatörlerimize bağlanabilir ve bu gibi konularda destek isteyip ne yapmanız gerektiğini izah ederler.

Sitemizdeki iletişim bilgilerine arama yaparak ulaşabilirsiniz. Google da bile Grafikerler.net İletişim yazsanız iletişim formumuza ulaşabilirsiniz...

http://www.google.com.tr/#sclient=ps...w=1366&bih=584
Bu mesajdan alıntı yap