Yarışma için Afiş Tasarımlarım

Deneme Çalışmalar - Yarışma için Afiş Tasarımlarım Sponsorlu Bağlantılar Proje Tabanlı Beceri Yarışmasında İl Birincisi olarak bölgede yarışmaya hak kazandık. Eskişehirde 7 il yarışacağız. Orada sergi şeklinde projemizi tanıtıcaz. Bende projemiz için 2 tana A3 boyutunda afişler ...

bycelebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bycelebi

Grafiker / Eskişehir

Alt 04-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Proje Tabanlı Beceri Yarışmasında İl Birincisi olarak bölgede yarışmaya hak kazandık. Eskişehirde 7 il yarışacağız.
Orada sergi şeklinde projemizi tanıtıcaz. Bende projemiz için 2 tana A3 boyutunda afişler yaptım. Yorumlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var.

Daha bi kaç çalışma daha yapıcam. Ne gibi şeyler önerir neler söylersiniz bu konuda?
Yorumlar için şimdiden teşekkürler.

Daha ne gibi çalışmalar yapabilirim sizce? Katalog vs.?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 04-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı Yarışma için Afiş Tasarımlarım butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap

bycelebi

Grafiker / Eskişehir

Alt 04-04-2009 #3
Teşekkürler, hemen düzelttim.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-04-2009 #4
Contour lari çok fazla vermişsin bence arka planda sarı kullanmışsın yazılarda sarı hoş durmamış bence
Bu mesajdan alıntı yap

bycelebi

Grafiker / Eskişehir

Alt 04-04-2009 #5
Contour lari çok fazla vermişsin bence arka planda sarı kullanmışsın yazılarda sarı hoş durmamış bence
Öneriniz için teşekkür ederim. Farklı denemeler yapıcam çalışmamın üstünde.
Bu mesajdan alıntı yap
Necaty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Necaty

Grafiker / Karaman

Alt 04-04-2009 #6
Bence birinci çok karışık. Birincideki görselleri 2. de kullanabilirsin. 2.de alttki yazıları uzunluğa göre sıralayabilirsin. Ayrıca MEB logosunun alt kısmını fazla kesmişsin.

İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

bycelebi

Grafiker / Eskişehir

Alt 04-04-2009 #7
Bence birinci çok karışık. Birincideki görselleri 2. de kullanabilirsin. 2.de alttki yazıları uzunluğa göre sıralayabilirsin. Ayrıca MEB logosunun alt kısmını fazla kesmişsin.

İyi çalışmalar
Öneri için teşekkür ederim. Birini fazla görsel birini sade yapmak isteyişimden böyle bir şey ortaya çıktı. MEB logosunu fazla kesmişim onuda düzelticeğim. Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

bycelebi

Grafiker / Eskişehir

Alt 07-04-2009 #8
bi çalışma daha yaptım yorumlarınızı bekliyorum.

Bu mesajdan alıntı yap