Yarışmalarda kaybedenler

Yarışma Organizasyonları - Yarışmalarda kaybedenler ...

Yarışmalarda kaybedenler
istanbul7ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istanbul7ny

Grafiker / Adıyaman

Yarışmalarda kaybedenler

Alt 04-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yarışmalar için ciddi fikri emek harcıyoruz.sadece tasarım için günlerce düşünüyoruz. bilgisayar başında saatlerimizi harcıyoruz. Kaybedince üzülüyor insan. Yarışmayı düzenleyenler neden sadece kazananları düşünür ki 5 gülen yüz 100 mutsuz yüz. Bana göre bundan sonra kaybedenlere yönelikte bir madde olmalı.yarışmaya katılan herkese hatıra babından bir şeyler verilmeli....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Virtual.King isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Virtual.King

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 30-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence mantıklı bir fikir..
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 01-12-2011 #3
İkibuçuk liralık kol saati gibi mi? Yarışmalarda kaybedenler
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-12-2011 #4
Kaybedenler için Orhan Gencebay'ın bir teselli ver şarkısına klip çekip orada oynatabilirler mesela. Yarışmalarda kaybedenler

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-12-2011 #5
Sonra iş başvurularında referans olarak görebiliriz bu hatıraları Yarışmalarda kaybedenler
Malum Türk milletiyiz Yarışmalarda kaybedenler

Azminizin kırılmaması dileğiyle...
Bu mesajdan alıntı yap
graif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graif

Grafiker / Bursa

Alt 11-12-2011 #6
dediğinize katılıyorum, fakat bizim yarışmalarımızda, "çalışmalar, kurumun amacını yansıtamamıştır" adı altında kazanan bile olmazken, sizin böyle bir beklenti içerisinde olmanız, çok iyi niyetli.. Ne diyeyim artık Yarışmalarda kaybedenler
Bu mesajdan alıntı yap
gayecagli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gayecagli

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2012 #7
Merhaba Arkadaşlar,

Bence istanbul7ny arkadaşımız çok haklı. Ben kasım ayında Dük'ün düzenlediği kravat tasarımı yaroşmasına katılmıştım. Baştan kazanamayacağım belliydi çünkü facebook üzerinden beğen yapılarak oylanıyordu tasarımlar. Benim de facebook'ta yeterli sayıda arkadaşım olmadığı için kazanamadım. Ama sağolsunlar firmadan bir teşekkür mektubuyla birlikte 4 ayrı tasarımla katıldığım için 4 ayrı kravat yollamışlar.

İnce bir davranış. Hoşuma gitti doğrusu.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 19-01-2012 #8
şimdi arkadaşlar... Bu çağrıya bir firma gözü ile bakalım, Mesela benim bir firmam var, bir fuara katılıyorum. Fuarda ziyaretçilere vermek üzre broşür bastırdım. Bunları çok güzel karton torbalar ya da dosyalarla sunuyorum. Fuar ücretsiz... 5000 broşürümün en az %90'ı yakacak toplamaya gelmiş koca popolu kadınlarca toplanıyor... Bir çok kadın ellerinde fuara katılmış her firmanın borşürüyle dolanıyor. yere düşürüp, toplayan, çocuğuna taşıtan... Yani fuarlara sadece yakacak toplamak için katılan koca bir kitle var...

Bu basit bir fuar... Şimdi kalkıp her yarışmaya katılana birşeyler verirsek, sadece yarışmalardaki ödülleri toplamak için katılacak bir başka kitle oluşacaktır Yarışmalarda kaybedenler

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
DreamDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DreamDesign

Hiç Biri / Adana

Alt 07-03-2012 #9
şimdi arkadaşlar... Bu çağrıya bir firma gözü ile bakalım, Mesela benim bir firmam var, bir fuara katılıyorum. Fuarda ziyaretçilere vermek üzre broşür bastırdım. Bunları çok güzel karton torbalar ya da dosyalarla sunuyorum. Fuar ücretsiz... 5000 broşürümün en az %90'ı yakacak toplamaya gelmiş koca popolu kadınlarca toplanıyor... Bir çok kadın ellerinde fuara katılmış her firmanın borşürüyle dolanıyor. yere düşürüp, toplayan, çocuğuna taşıtan... Yani fuarlara sadece yakacak toplamak için katılan koca bir kitle var...

Bu basit bir fuar... Şimdi kalkıp her yarışmaya katılana birşeyler verirsek, sadece yarışmalardaki ödülleri toplamak için katılacak bir başka kitle oluşacaktır Yarışmalarda kaybedenler
Benim fikrime göre her katılana değil de, ilk on üçe (1. 2. 3. de iyi bir hediye, sonrak 10 kişiye de teselli hediyesi olmak şartıyla) hediye verilebilir, verilmeli de..
Bu mesajdan alıntı yap
rmzncaliskan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rmzncaliskan

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 22-03-2012 #10
ilk on üçe verilsin diyorsun arkadaşım fakat ilk on beşe verip diğerlerinin moralinin bozulması ile ilk üçe verip diğerlerinin moralinin bozulmasının arasında ne gibi fark var!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları