yaşamak için!

2050 Yılında Bir Balık - yaşamak için! ...

yaşamak için!
arasyas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arasyas(39)

Hiç Biri / Ankara

yaşamak için!

Alt 12-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Küresel ısınma başlıklı yarışmamıza bende bir çalışma göndermek istedim. Günümüzün en büyük sorunu olan küresel ısınma hakkında milyonlarca çalışma yapılabilir ve vurgulanabilir fakat konunun hassayiteni en azından bu sitedeki herkezin geleceğini ve neslini düşünerek birkere daha düşünmesini isterim. Yakın gelecekte birdaha kimse denizden çıkan yunusun resmini çekemeyecek, üzerinde kuşlar öten ağaç olmayacak ve en kötüsü belkide biz bile yaşayamayacağız. HERKEZ DUYARLI VE HASSAS OLSUN; GELECEK BİZİM VE ÇOCUKLARIMIZIN OLSUN...

yaşamak için!
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

xaykan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xaykan(33)

Grafiker / Bursa

Alt 12-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel çalışma eline sağlık
Engin BÜTÜN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Engin BÜTÜN

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2008 #3
Bencede çok anlamlı bir çalışma olmuş eline sağlık başarılar..
saxahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saxahan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 12-01-2008 #4
Ne diyeyim süper olmuş.Anlamlıyı bırak grafikler akıyor eserde yaşamak için!
Smoke6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smoke6

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2008 #5
$imdiye kadar gelenlerin en güzeli buydu diyebilirim emeğine sağlık.

arasyas(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 13-01-2008 #6
arkadaşlar çok teşekkür ederim yorumlarınız için.
Alt 13-01-2008 #7
çok beğendim bravo
asmareklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asmareklam

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2008 #8
Eline sağlık güzel olmuş. yalnız küçük birkaç şey söylemek istiyorum. konu "küresel ısınma" "2050'de balık" ya da "2050'de dünya" olunca akılda kalan daha vahim bir sahne olmalı. mesela çalışmanızdaki ağacın gölgesi, arkada duran deniz ve bulutlar tamamen sağlıklı bir ortamın ifadesi bence.
günışığıda gayet hoş duruyor. hava güzel yani. yaşamak için! bence daha dramatize ve acıklı bir hale getirmek lazım gelir ki; etkileyici olsun.
Bir de, balığın gölgesi sol tarafta iken, ağacın gölgesi ön tarafta kalmış. sahnede iki ışık kaynağı var gibi duruyor. İki ışık kaynağı elbette doğaldır. lakin sözkonusu 2050 olunca herşeyin tükendiği bir sahne vurgusu yapmak gerek. Başarılar diliyorum.

arasyas(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 13-01-2008 #9
Eline sağlık güzel olmuş. yalnız küçük birkaç şey söylemek istiyorum. konu "küresel ısınma" "2050'de balık" ya da "2050'de dünya" olunca akılda kalan daha vahim bir sahne olmalı. mesela çalışmanızdaki ağacın gölgesi, arkada duran deniz ve bulutlar tamamen sağlıklı bir ortamın ifadesi bence.
günışığıda gayet hoş duruyor. hava güzel yani. yaşamak için! bence daha dramatize ve acıklı bir hale getirmek lazım gelir ki; etkileyici olsun.
Bir de, balığın gölgesi sol tarafta iken, ağacın gölgesi ön tarafta kalmış. sahnede iki ışık kaynağı var gibi duruyor. İki ışık kaynağı elbette doğaldır. lakin sözkonusu 2050 olunca herşeyin tükendiği bir sahne vurgusu yapmak gerek. Başarılar diliyorum.
yorum için teşekkürler. Ağaç sonderece cansız ve kuru bir ağaç tabiki gölgeside, hava bütün doğal renklerini kaybetmiş mavi gökyüzü olgusundan çıkmış, deniz ufukta canlı toprağa yaklaştıkca rengini kaybederek soluklaşmış ve toprakla bütünleşmiş, ön planda ışık yoğun çünki asıl ilgiyi balığa çekmek için. sadece dediğin gibi gölge ters açıda kalmış onu nasıl atladığıma bende hayret ettim yaşamak için! yine de tüm yorum için teşekkür ederim.
hondarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hondarslan(33)

Grafiker / Bursa

Alt 13-01-2008 #10
gölgeler harici çok güzel
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
yaamak, iin