yaşamaya değer...

Türk Edebiyatı - yaşamaya değer... Sponsorlu Bağlantılar yazmak istedim bu akşam içimden geldi... çalışıp yorulmak bi yana koca günde...yorulsamda yorulmuyorum aslında...herşeyi unutmak için bi ilaç bi eğlence belkide...zamanın getirdikleri ve getireceği bütün olumsuzluklara siper alacağımı ...

yaşamaya değer...
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

yaşamaya değer...

Alt 20-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yazmak istedim bu akşam içimden geldi... çalışıp yorulmak bi yana koca günde...yorulsamda yorulmuyorum aslında...herşeyi unutmak için bi ilaç bi eğlence belkide...zamanın getirdikleri ve getireceği bütün olumsuzluklara siper alacağımı düşünüyorum belkide...herşey belki bir hiç için, belki de o hiç benim herşeyim...ben bile farkında olazken yaşadığım duyguları...çevremdekilerin beni anlamya çalışmaları ne kadarda garip aslında... anlamsızlıklarla dolu hayat...geçecek elbet birgün her acı ve güzel şey...inadına sarılsamda varolmak için ...beni benden başka kim hatırlayacak...beni benden fazla kim sevecek... umudum umutsuzluğum çoğu zaman... ama herşeye rağmen hayat güzel... yaşamaya değer... kıymet bilip şükretmek lazım yada hayata küsüp hiç olmaya devam etmek... ben varım zor olsada... zaten yarını görmeye senet varmı... kimse demedi, kalbim dedi ben yazdım... sevgiler ...saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok güzel olmuş, yazmak önemli birşey elbet, kimi zaman düşüncelerini anlatmak, çoğu zaman kendini anlamak için yazmalı insan, asla sadece düşünürken, düşündüğünü yazıp tekrar okuduğun zaman anladığın kadar anlayamazsın.. umarım ki her zaman istediğin gibi olur, umarım her zaman "sen var olursun", hatta belki "zor olsada, var olursun"... yaşamaya değer...
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 20-08-2008 #3
teşekkür ederim erdemirs, aslında önceden yazardım ve bi kaç ay üzerinden geçtiği zaman açıp okurdum ...bu ara yazamadım...ama bu akşamdan sonra yazmaya karar verdim...insanın kendiyle dertleşmesi kadar güzel şey yok aslında...benim dostum gene benim...dertleşim bakim kendimle aylar sonra karşıma ne çıkacak...sağolasın...
Bu mesajdan alıntı yap
eternalist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eternalist(29)

Grafiker / İzmir

Alt 20-08-2008 #4
çok güzel bir yazı olmuş arkadaşım, grafikerliğinde olduğu kadar yazarlıkta da iyisin, kalemine sağlık. Madem yeniden yazmaya başladın bundan sonra yeni yazılarını da görmek isterizyaşamaya değer...
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 20-08-2008 #5
çok güzel bir yazı olmuş arkadaşım, grafikerliğinde olduğu kadar yazarlıkta da iyisin, kalemine sağlık. Madem yeniden yazmaya başladın bundan sonra yeni yazılarını da görmek isterizyaşamaya değer...
teşekkür ederim canım...sağol...inşallah bundan sonra sık sık yazmaya çalışıcam ...ama beni bu alandada yanlız bırakmazsanız sevinirim...:angel::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-08-2008 #6
teşekkür ederim canım...sağol...inşallah bundan sonra sık sık yazmaya çalışıcam ...ama beni bu alandada yanlız bırakmazsanız sevinirim...:angel::rofl:
destekciniz zucker, oley oley yaşamaya değer...
Bu mesajdan alıntı yap
siberturc+ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siberturc+(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-08-2008 #7
QUOTE]ama herşeye rağmen hayat güzel... yaşamaya değer...[/quote]

olay bu arkadaşım sen yolu bulmuşsun üzme sıkma canını.....
Bu mesajdan alıntı yap
aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-08-2008 #8
güzel yazmışsın ve aslında doğru noktalara parmak basmışsın.. hayat olumsuzluklarla ve belirsizliklerle doludur.. ama herşeye rağmen bu hayattan tad almak yine bizim faydamızadır.. Karamsarlıkla kendimizi yıpratırız en başta ve sonra çevremizdekileri...
Sana verilen değerin değerini bilip karşındakine öyle değer ver derim her zaman..
Kalemine sağlık
Selametle...
Bu mesajdan alıntı yap
melek ata isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melek ata

Grafiker / Konya

Alt 21-08-2008 #9
zucker kalbimi okumuşsun resmen hayat tüm olumsuzluklara ragmen yaşamaya deger hiçbirley için üzülmeye degmez yazılarının devamını beklıyorum teşekkürederim
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 21-08-2008 #10
herbirinize teker teker teşekkür ederim arkadaşlar...beğenmenize beni anlamış olmanıza çok sevindim...bu alanda da yanlız olmadığımı anlamış oldum sayenizde...sağolun...bazen dil değil kalp konuşur...sesli olmaz sadece kaleme dökülür...sizin gibi dostlar anlar sonunda...sevgiler...saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
değer, yaşamaya