Yasınoğlu Süt Ürünleri gazete reklam çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Yasınoğlu Süt Ürünleri gazete reklam çalışması ...

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 31-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar Yaşınoğlu firması için tasarladığım gazete reklam çalışması ayrıca devamında başka ürünler de kullanılacak peynir, yoğurt vb. gibi. Müşteri tarafından beğenildi ama ben sizin de fikrinizi almak istedim, şimdiden teşekkürler.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
müşteri taleplerine göre hazırlanmış .... temiz ışığı olan başarılı, ben beğendim

emeğine sağlık martin78 Yasınoğlu Süt Ürünleri gazete reklam çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 31-03-2011 #3
Ayran gibi soğuk bir içecekte mavi tonlar çok daha uygun olmazmıydı, sıcak renkler tercih edilmiş. Bunun dışında oldukça temiz çalışılmış. Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 31-03-2011 #4
müşteri taleplerine göre hazırlanmış .... temiz ışığı olan başarılı, ben beğendim

emeğine sağlık martin78 Yasınoğlu Süt Ürünleri gazete reklam çalışması
Şube ve bayilik yazılarını ısrar etmeme rağmen kaldırtamadım maalesef bana kalsa bir tek internet adresi yeterliydi ama.... Yasınoğlu Süt Ürünleri gazete reklam çalışması
Teşekkürler muratv.

Ayran gibi soğuk bir içecekte mavi tonlar çok daha uygun olmazmıydı, sıcak renkler tercih edilmiş. Bunun dışında oldukça temiz çalışılmış. Elinize sağlık.
Teşekkürler Erkal hocam.
Haklısınız fakat daha birçok üründe kullanılacak tereyağ, peynir vs. farklı renklerde olsun istemediler, logonun renklerine de uygun olsun istedik.
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 31-03-2011 #5
Müdahaleler olmasına ramen başarılı. Renk olayı gibi.
ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-03-2011 #6
Temiz bir çalışma olmuş mardin bey Yasınoğlu Süt Ürünleri gazete reklam çalışması

Bende renkler için aynı şeyi söyleyebilirim, ama beğenildikten sonra nema problema Yasınoğlu Süt Ürünleri gazete reklam çalışması

Eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 31-03-2011 #7
Müdahaleler olmasına ramen başarılı. Renk olayı gibi.
ellerine sağlık
Teşekkür ederim arixira.

Temiz bir çalışma olmuş mardin bey Yasınoğlu Süt Ürünleri gazete reklam çalışması

Bende renkler için aynı şeyi söyleyebilirim, ama beğenildikten sonra nema problema Yasınoğlu Süt Ürünleri gazete reklam çalışması

Eline sağlık.
Mersi madam dö basilic. Yasınoğlu Süt Ürünleri gazete reklam çalışması
Renk olayına açıklık getirdim efeeem.
Bu mesajdan alıntı yap