Yavaş savaş

Afiş Tasarımı - Yavaş savaş Sponsorlu Bağlantılar kendimce savaşı ve küresel ısınmayı anlatmaya çalıştım beğenilerinize...

Yavaş savaş
maxonesis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maxonesis

Grafiker / İstanbul

Yavaş savaş

Alt 28-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kendimce savaşı ve küresel ısınmayı anlatmaya çalıştım beğenilerinize

Yavaş savaş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fazla kalabalık ve karışık (görseller birbirini tamamlamıyor) olmuş cok göz yormakta, daha sade anlatmaya çalışmalısınız bence...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 28-11-2008 #3
Dekupe iyi olmayınca glow yardıma koşuyor...Ancak iyi bir tercih olmamış...özellikle en içteki kırmızı stroke yada halka işi iyice bozmuş...bayağı itici duruyor...

Bence formatı bozmadan sadece renklerle oynanarak güzel bir hale gelebilir...Sadece bazı görsellerin yerini değiştirmelisiniz, birbiri ile ilgili olmalılar, mantıklı bir dizim yapılabilir...

Tabiki bunlar şahsi fiikirlerim...

Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
jahr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jahr

Hiç Biri / Ankara

Alt 30-11-2008 #4
umarım şevkin ve sen kırılmazssın. çok karmaşık olmuş. afişte herşey var. AMA HİÇBİR şey yok. umarım analatabildim.tşkler. saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
gülümse_61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gülümse_61

Eğitimci / Trabzon

Alt 30-11-2008 #5
Dekupe iyi olmayınca glow yardıma koşuyor...Ancak iyi bir tercih olmamış...özellikle en içteki kırmızı stroke yada halka işi iyice bozmuş...bayağı itici duruyor...

Bence formatı bozmadan sadece renklerle oynanarak güzel bir hale gelebilir...Sadece bazı görsellerin yerini değiştirmelisiniz, birbiri ile ilgili olmalılar, mantıklı bir dizim yapılabilir...

Tabiki bunlar şahsi fiikirlerim...

Kolay gelsin...
aynı şeyleri söylememe gerek yok arkadaşa katılıyorum.emeğine sağlıkYavaş savaş
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 30-11-2008 #6
Anne karnındaki bebeği daire içine almadan direk kullansan daha iyi olur. Birde görsellerden azaltma yapmalısın. Eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Guwencin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Guwencin

Grafiker / İstanbul

Alt 30-11-2008 #7
ben beğendim...tasarım olarak güzel...içinde herşey var..amaa uygulama konusunda biraz daha zaman harcaman lazım diye düşünmedim dedil... eline sağlık dostum...
Bu mesajdan alıntı yap

maxonesis

Grafiker / İstanbul

teşekkürler

Alt 01-12-2008 #8
arkadaşlar tüm yorumlara teşekkürler Ama benim amacım dekupesi daha düzgün yada kısacası teknik açıdan uyumlu bir görsel çıkarmak değil tam tersine dünyada olup bitenlerin karmaşasını ve daha doğmamış yüreklere neler yapıldığı gelecekleri nasıl mahvedildiği ve nasıl bir kadere mahkum edildiklerini ancak bu denli bir karmaşada anlatılabilir diye düşündüm.
Bu mesajdan alıntı yap
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 01-12-2008 #9
arkadaşlarim çalişmani yeterince güzel yorumlamişlar.. http://www.grafikerler.net/istanbulu...em-t33884.html çalişmaniz ile bi an bu çalişmayi kıyasliyorumda, nedense ikisinde ayni profesyonelliği göremiyorum.. bu çalişma biraz değil, bayaği baştan sağma yapilmiş gibi..
Bu mesajdan alıntı yap

maxonesis

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2008 #10
arkadaşlarim çalişmani yeterince güzel yorumlamişlar.. http://www.grafikerler.net/istanbulu...em-t33884.html çalişmaniz ile bi an bu çalişmayi kıyasliyorumda, nedense ikisinde ayni profesyonelliği göremiyorum.. bu çalişma biraz değil, bayaği baştan sağma yapilmiş gibi..

arkadaşım sen beni kıyaslama lüksüne sahip değilsin enson ne yazmışım onu bir oku
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
savas, yavas