Yayın kataloğu

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Yayın kataloğu Sponsorlu Bağlantılar Pardon başlık sadece katalog diğerini sonra yayınlayacağım. eleştirilerinizi bekliyorum......

Yayın kataloğu
herrrosss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

herrrosss

Hiç Biri / Bursa

Yayın kataloğu

Alt 02-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Pardon başlık sadece katalog diğerini sonra yayınlayacağım.Yayın kataloğu
Yayın kataloğu

eleştirilerinizi bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tuvatis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuvatis

Grafiker / Kayseri

Alt 02-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
logo ve slogan üstte iyi.tüm fotoğrafları ortaya koy bence. en alta maddeler halindeki yazıları indir. fotoğraflarda biraz karışık gibi iç içe dizmişsin onunda bi hal çaresine bakmak lazım bence. Kenarlıklarıda mor yerine canlı bi renk kullanmalısın. İnsanın içini açsın. tatil bu başka bişeye benzemez Yayın kataloğu
Bu mesajdan alıntı yap

herrrosss

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-05-2008 #3
Teşekkürler tuvatis saolYayın kataloğu
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 02-05-2008 #4
fotoları mozaik gibi ortaya doğru azalarak yerleştir..Yazıları iki sütun şeklinde kullan mesela..
Bu mesajdan alıntı yap

herrrosss

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-05-2008 #5
Aslında bu çalışmayı müşteri hiç beğenmemişti. İşi alamadık.Yayın kataloğu
Bu mesajdan alıntı yap
aychen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aychen

Grafiker / Bursa

Alt 02-05-2008 #6
aynı müşteri banada kartvizit yaptırmıştı ama hep kendi fikrine göre tasarlatıyor, elimizde kalmıştı iş fiyatta anlaşılamamıştı bilirim bazı müşteriler var işte böyle (logo içinde çok uğraşmıştım)

Yayın kataloğu
Bu mesajdan alıntı yap

herrrosss

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-05-2008 #7
[quote=aychen;135646]aynı müşteri banada kartvizit yaptırmıştı ama hep kendi fikrine göre tasarlatıyor, elimizde kalmıştı iş fiyatta anlaşılamamıştı bilirim bazı müşteriler var işte böyle (logo içinde çok uğraşmıştım)

Yayın kataloğuYayın kataloğuYayın kataloğuYayın kataloğuYayın kataloğu Hayır beğenmiyorlar, tabii olabilir ama onlara daha başka 5 tane daha yaptım. Hiçbirinde isteklerine yaklaşamadım bileYayın kataloğu
Bu mesajdan alıntı yap
federal046 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

federal046

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 02-05-2008 #8
Aslında bu çalışmayı müşteri hiç beğenmemişti. İşi alamadık.Yayın kataloğu

bu tip bir çalışma isteyen biri olsam bende beğenmezdim müşteri gözü ile, hiç albeni si yok bence. sıradan bir iki resim bence düzensiz yerleştirilmiş bir kaç yazı dan ibaret, öyle saatler ce uğraşılmış bir çalışma olduğunu da sanmıyorum.

bu arada köşelere koyduğun vector çiçekler mücellit aşamasında kesilir. sıfıda çok yaklaşmayın üsüteceksiniz. Yayın kataloğu
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
yayn katalou