Yayıncılık Alanında Faaliyet Gösteren Firmamıza Ortak Aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yayıncılık Alanında Faaliyet Gösteren Firmamıza Ortak Aranıyor - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yayıncılık Alanında Faaliyet Gösteren Firmamıza Ortak Aranıyor Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: ...

tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 20-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yayıncılık Alanında Faaliyet Gösteren Firmamıza Ortak Aranıyor

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Danışmanlığını yürütmüş olduğumuz, eğitim ve gıda üzerine dergi yayıncılığı yapan bir firmaya ortak arıyoruz. 2 yıldır faaliyette olan bir firmadır ve şu anda bünyesinde 2 adet dergi yayınlamaktadır. Yeni projeler ve geliştirmeler üzerinde de çalışılmaktadır. Bu yeni yatırım ve atılımlar için ortak arayışı içindeyiz. Düşünen arkadaşlar bana mail ya da telefon aracılığı ile ulaşabilirler.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yayıncılık Alanında Faaliyet Gösteren Firmamıza Ortak Aranıyor - İstanbul - Yayıncılık Alanında Faaliyet Gösteren Firmamıza Ortak Aranıyor - İstanbul ya da Yayıncılık Alanında Faaliyet Gösteren Firmamıza Ortak Aranıyor - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yayıncılık Alanında Faaliyet Gösteren Firmamıza Ortak Aranıyor - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Yayıncılık firmamıza ortak aranıyor - İstanbul

Alt 25-06-2012 #3
Yayıncılık firmamıza ortak aranıyor

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Danışmanlığını yürütmüş olduğumuz, eğitim ve gıda üzerine dergi yayıncılığı yapan bir firmaya ortak arıyoruz. 2 yıldır faaliyette olan bir firmadır ve şu anda bünyesinde 2 adet dergi yayınlamaktadır. Yeni projeler ve geliştirmeler üzerinde de çalışılmaktadır. Bu yeni yatırım ve atılımlar için ortak arayışı içindeyiz.

E-posta: *********

Telefon: *********