Yayınevi Dizgi - İstanbul

İş Veren İlanları - Yayınevi Dizgi - İstanbul ...

fatihuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihuz

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yayınevi Dizgi

Program/Seviye: Quark
Corel Draw veya Freehand veya Illustrator
Photoshop

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Lütfen dikkatli okuyunuz. Daha önce yayıncılık tecrubesi olan (İlköğretim Soru Bankası, Yaprak Test gibi 1-8. Sınıf arası iş dizen, yapan; Dergi, afiş, katalog, broşür, kartvizit değil yani) Dizdiği ilköğretim kitaplarını gösterebilecek, PC kullanan (PC kullanan demek PC kullanan demek; Mac Kullanan Değil) Quark'a hakim grafiker arkadaşlar arıyoruz. İlgilenen arkadaşlar benimle irtibata geçebilirler.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yayınevi Dizgi - İstanbul - Yayınevi Dizgi - İstanbul ya da Yayınevi Dizgi - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yayınevi Dizgi - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
sinem43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinem43

Grafiker / Kütahya

Alt 16-01-2012 #3
Mrb ilanınızla ilgileniyorum. Ben Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum. 2 sene kütahyanın yerel gazetesinde çalıştım. Günde 28 sayfa yapabiliyorum.
Quarkxpress,
Adobe Illustrator cs3
adobe photoshop cs3
Macromedia Freehand
Corel Drawn 12
Office programlarının tamamını iyi şekilde kullanabiliyorum.
Ayrıca 10 parmak kullanabiliyorum. Mail adresim var oradan ulaşabilirsiniz. İyi günler
Bu mesajdan alıntı yap
fatihuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihuz

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2012 #4
Yayınevi Dizgi

Program/Seviye: Quark

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İstanbul Libadiye'deki Yayınevimizde çalışmak üzere; daha önce yayıncılık tecrubesi olan (İlköğretim Soru Bankası, Yaprak Test gibi 1-8. Sınıf arası iş dizen, yapan) PC kullanan, Quark'a hakim dizgici grafiker arıyoruz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap