Yayınevimize Dizgi elemanı - (İstanbul)

Sonuçlanan İlanlar - Yayınevimize Dizgi elemanı - (İstanbul) ...

TereddüT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TereddüT

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 03-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eğitim sektörünün öncü kuruluşlarından olan firmamızın Yayınevi için Dizgi elemanı alınacaktır.
  • Çalışma saatleri: 09:30 - 19:00
  • Maaş+yemek+sigorta.

Aranan nitelikler:
  • PC ortamında Microsoft Word (çok iyi derecede) ve Adobe Indesign (orta veya iyi derecede) programlarını kullanabilen
  • 28 yaşını aşmamış
  • Bay-Bayan
  • İş disiplini sahibi
  • Adayların Avrupa yakasında ikamet etmeleri, deneyimli olmaları, Macintosh kullabiliyor olmaları ve erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olmaları tercih sebebi olacaktır.

İrtibat için lütfen özel mesaj atınız.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

"ÖzLeM" isimli Üye şimdilik offline konumundadır

"ÖzLeM"(35)

Grafiker / Antalya

Alt 03-02-2010 #3
Merhaba, Adobe indesing, photoshop, illistrator kullanmaktayım. Çoklu sayfa çalışmalarında indesing de tecrübeye sahibim. 6 yıllık pc kullanıyorum ofis programlarına vakıfım. Mac de aktif kulanabiliyorum. ********* dan görüşelim
piyale isimli Üye şimdilik offline konumundadır

piyale

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-02-2010 #4
merhaba. belittiğiniz özelliklere sahibim. CV göndermemi isterseniz. freelance.redactor[at]gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

TereddüT

Grafiker / İstanbul

Alt 03-02-2010 #5
Mail atarak sizden CV isteğinde bulundum. Bilgilerinize.
garfield isimli Üye şimdilik offline konumundadır

garfield(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-02-2010 #6
merhaba corel ve photoshop kullanıcısıyım ********* kurtuluşta oturuyorum burdan eklerseniz görüşebiliriz
nazscher isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nazscher

Grafiker / İstanbul

Alt 03-02-2010 #7
Yer : Mecidiyeköy
E-mail: *********
obsty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

obsty

Grafiker / İstanbul

Alt 04-02-2010 #8
********* adresinden haberleşebiliriz ..Car Turkiye Babyandyou ve Photoshop Magazin dergilerini yanına hazırladım
road_runner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

road_runner

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 04-02-2010 #9
28 yaşını aşınca ne oluyor çok merak ettim...Garip memleketimin garip insanları...

TereddüT

Grafiker / İstanbul

Alt 04-02-2010 #10
Lütfen aranan niteliklere dikkat ediniz. Çok iyi derecede grafik programı bilen eleman ihtiyacımız (en azından şu an için) yoktur. Ekibimizde kitap kapak tasarımı-reklam gibi işlerimizi çok iyi derecede yapan elemanlarımız mevcuttur. Aradığımız en önemli özellik başvuran kişinin WORD programını çok iyi derecede ve seri biçimde kullanabilmesidir. Indesign bilgisi istememizin sebebi de Indesign'ı belirli zamanlarda dizgi için kullanmamız ve ilerleyen zamanlarda yayınevi içinde iş pozisyonu değişiklikleri olabileceği ihtimalidir.

Alınacak elemanımız "DİZGİ" elemanıdır.
Maaş ve sosyal beklentileri de buna göre ayarlanacak ve karşılanacaktır.

28 yaş sınırı koyma sebebimiz yaş ilerledikçe bu beklentilerin de artmasından kaynaklanmaktadır. Yaşı daha yüksek olan, bilgisi, becerisi ve tecrübesi gerçekten çok iyi olan, beklentileri daha üst düzeyde olan arkadaşlarımızın ilanımızla ilgilenerek kendileri için zaman kaybı olmaması için bu açıklamayı yapma ihtiyacı hissettim.

Saygı ve sevgilerimle.
Kolay gelsin.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları