Yayınevimize Dizgi operatörü & Grafiker arıyoruz (ANKARA)

Sonuçlanan İlanlar - Yayınevimize Dizgi operatörü & Grafiker arıyoruz (ANKARA) Sponsorlu Bağlantılar Firma ismi: Delta Yayınevi Çalışma şartları: Tam zamanlı Özellikleri: Abobe indesign, Corel, Freehand programlarından en az birine hakim, Office programlarını (özellikle Word) iyi derecede kullanabilen, Ankara'da ikamet eden ...

BUZKIRAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BUZKIRAN

Hiç Biri / Ankara

Dosya19

Alt 02-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firma ismi: Delta Yayınevi
Çalışma şartları: Tam zamanlı
Özellikleri: Abobe indesign, Corel, Freehand programlarından en az birine hakim, Office programlarını (özellikle Word) iyi derecede kullanabilen, Ankara'da ikamet eden Dizgi operatörü & Grafiker arıyoruz.
İşin mahiyeti: Dizgi, Mizanpaj ve grafik tasarım işlerini yapacak
İletişim bilgileriniz: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

xmq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xmq

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2010 #3
Freelancer olarak düşünürseniz yardımcı olabilirim.
Eğitim ve kitap yayınclığında tecrübeliyim.
özlemüstün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özlemüstün

Hiç Biri / Ankara

Alt 16-06-2010 #4
Wordde seri sözel ve sayısal dizgi yapıyorum. Mizanpajda ve dizgide çok iyiyim. Corel programını kullanıyorum. Indesıgn programına çok hakim olmasamda yeni yeni çalışmalarımız var. Görüşmek isterseniz ********* ulaşabilirsiniz.

Tags
ankara, dizgi, grafik, mizanpaj, personel