Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... Bağcılar-İstoç - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... Bağcılar-İstoç - İstanbul ...

Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... Bağcılar-İstoç - İstanbul
memduhseyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memduhseyman

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... Bağcılar-İstoç

Program/Seviye: QuarkXPress, Freehand yada İndesign programlarından en az birini daha önce kullanmış olanlar.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Okul öncesi ve ilköğretim kitaplarının grafik/tasarımlarının yapıldığı iş yerimize bu çalışmalarda yardımcı olabilecek ve kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar aranıyor...

Başvuralarınızı aşağıdaki mail adresinden yapabilirsiniz...

Yayınevi BAĞCILAR / İSTOÇ'da bulunmaktadır...

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... Bağcılar-İstoç - İstanbul - Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... Bağcılar-İstoç - İstanbul ya da Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... Bağcılar-İstoç - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... Bağcılar-İstoç - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... Bağcılar-İstoç - İstanbul | Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... Bağcılar-İstoç - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tuba8521 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuba8521

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2011 #3
Merhaba ben 1ay önce grafikerlik kursunu bitirdim coreldraw, indesing, photoshop ve ıllustrator den bilgim var tekrardan biyerde stajyer olarak eğitilmek istiyorum sizin iş ilanınıza başvurmak istiyorum
selcuk bilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcuk bilek

Grafiker / Tekirdağ

Alt 11-08-2011 #4
Profesyonel freelance grafik tasarım

Program/Seviye:
Corel Draw : iyi
Adobe Photoshop: Uzman
Adobe Illustrator: başlangıç
Macromedia Freehand: İyi
in design : iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Portofolyom talep edildiğinde sunulacaktır

İşle ilgili açıklama: 1984 istanbul doğumluyum.
2001-2005 yılı arasında fotoğrafçılık ile ilgilendim. mikrosis eğitim merkezinde 3 aylık grafik tasarım eğitimi aldım..ister Freelance olarak destek verebilirim. ister daimi olarak yanınızda çalışabilirim. Tüm grafik,reklam,kampanya işleriniz profesyonel bir şekilde yapılır.

Aşağıdaki mail adresim ve telefonumdan bana ulaşabilirsiniz.

E-posta: *********

Telefon: *********
sysys isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sysys

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2011 #5
firma hakkında bilgi verebilir misiniz ?
selcuk bilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcuk bilek

Grafiker / Tekirdağ

Alt 12-08-2011 #6
Profesyonel freelance grafik tasarım

Program/Seviye:
Corel Draw : iyi
Adobe Photoshop: Uzman
Adobe Illustrator: başlangıç
Macromedia Freehand: İyi
in design : iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Portofolyom talep edildiğinde sunulacaktır

İşle ilgili açıklama: 1984 istanbul doğumluyum.
2001-2005 yılı arasında fotoğrafçılık ile ilgilendim. mikrosis eğitim merkezinde 3 aylık grafik tasarım eğitimi aldım..ister Freelance olarak destek verebilirim. ister daimi olarak yanınızda çalışabilirim. Tüm grafik,reklam,kampanya işleriniz profesyonel bir şekilde yapılır.

Aşağıdaki mail adresim ve telefonumdan bana ulaşabilirsiniz.

E-posta:*********

Telefon: *********
grafi_2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi_2010

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2011 #7
valla grafik kursuna giden grafiker oluyor bende bir dişçi kursuna gidip dişçi olmayı düşünüyorum Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... Bağcılar-İstoç - İstanbul((((
Yakup Savran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yakup Savran

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2011 #8
Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisinden 1 ay önce mevzun oldum.. Başarı sertifikamı 15 gün önce aldım eğitimim başarıyla tamamladım. kendimi gelştirebileceğim bir yerde çalışmak istiyorumm..

-Photoshop
-Illıstrator
-indesign
-Dremweawer (HTML)
-Flash

programlarını kullanabiyorummm, MAC ortamındada çalışabilirm