Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: QuarkXPress, Freehand yada İndesign programlarından en az birini daha önce kullanmış olanlar. Çalışma Şartları: Tam ...

Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... - Türkiye Geneli
memduhseyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memduhseyman

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor...

Program/Seviye: QuarkXPress, Freehand yada İndesign programlarından en az birini daha önce kullanmış olanlar.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Okul öncesi ve ilköğretim kitaplarının grafik/tasarımlarının yapıldığı iş yerimize bu çalışmalarda yardımcı olabilecek ve kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar aranıyor...

Başvuralarınızı aşağıdaki mail adresinden yapabilirsiniz...

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... - Türkiye Geneli - Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... - Türkiye Geneli ya da Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... - Türkiye Geneli | Yayınevinde çalışacak grafiker yardımcısı / stajyer aranıyor... - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

memduhseyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memduhseyman

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2011 #3
Yayınevi Bağcılar/İstoç'da bulunmaktadır...
hande457 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hande457

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 10-08-2011 #4
merhaba yer neresiydi acaba ben trakya üniversitesi öğrencisiyim.
tHe'nD isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tHe'nD

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2011 #5
cv mi yolladım bilginize
Tuncaytt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tuncaytt

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2011 #6
Cv mi yolladım Bilginize...