Yayınevine acil uygulamacı grafiker aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Yayınevine acil uygulamacı grafiker aranıyor ...

emir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emir

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Beşiktaş'taki yayınevimize Gazete ve Dergi konusunda en az 2 yıl deneyimli, Adobe Photoshop, Freehand, QuarkXpress, Illustrator kullanabilen, full time uygulamacı grafiker arıyoruz. Maaş+ SSK+ Yol+ Yemek

İlgilenenlerin mail yolu ile CV'lerini göndermeleri gerekmektedir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kennan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kennan

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 23-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tasarımcı grafiker olarak çeşitli matbaa, ajans ve yayınevlerinde 15 yıldan bu yana çalışıyorum. Halen bir yayınevinde çalışmaktayım.Gazete,Dergi, Katalog, Broşür ve kitap kapağı konularında tecrübeliyim.
Görüşmek dileğiyle...

Saygılarımla
Alt 24-02-2008 #3
Merhaba, nişanlım askerden henüz geldi. Daha önce gazetede 3-4 yıl kadar çalıştı. Şu an acele iş arıyoruz. Cv sini hangi adresten gönderebilirim ?
toprakasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toprakasi

Grafiker / İstanbul

Alt 28-02-2008 #4
ben 6 yıldr corel ve photshpla gazete çıkaryrm pc de tek başıma yazları hazır 12 sayfa gazeteyi 2 gnde çıkarırım yani gazete konusunda yardmcı ola blrm ama corel pc olursa
april_burcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

april_burcu(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-03-2008 #5
ben 6 yıldr corel ve photshpla gazete çıkaryrm pc de tek başıma yazları hazır 12 sayfa gazeteyi 2 gnde çıkarırım yani gazete konusunda yardmcı ola blrm ama corel pc olursa
Kusura bakma ama bende 6 yıldır gazetede çalışıyorum corel ve photoshop uda çok iyi biliyorum bana göre gazete sayfası yapmak istiyorsan şiddetle quark eğer programı bulamazsan freehand tavsiye ederim artı 6 yıldır çalışmana rağmen bu kadar yavaş olmana şaşırdım ben 2 günde 48 sayfa dergiyi çıkartıyorum biz günde 12 sayfa gazeteyi akşam 6 baskısına yetiştiriyyoruz tek başımıza 3 grafiker 36 sayfa gazete çıkartıyorduk ekstaradan tırıvırı işler hariç birazdaha kendini hızlandır...
sertand isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sertand

Grafiker / İstanbul

Alt 10-03-2008 #6
Ben Freehand ve Photoshop kullanıyorum , diğer programları bilmiyorumama öğrenmek isterim , isterseniz size cvmi gönderebilirim.
E-mail adresim :

Ben Freehand ve Photoshop kullanıyorum , diğer programları bilmiyorumama öğrenmek isterim , isterseniz size cvmi gönderebilirim.
Tel : yasak
toprakasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toprakasi

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2008 #7
pardon bana cevap gelmişş göremedimm ama gazeteciler derneğinden sayfa düzeni ödülü aladım sanrım programlarda değil kullanıcalarda da biraz önemli teşekkrler..

emir

Hiç Biri / İstanbul

Tecrübeli Grafiker Aranıyor

Alt 25-06-2008 #8
Gazete, dergi ve katalog işleri yapacak, Freehand, photoshop ve quarkexpress programlarına hakim mesleğinde deneyimli grafikerler arıyoruz. İlgilenenlerin PM kanalıyla irtibat kurmaları ve cv lerini göndermeleri rica olunur.
Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 25-06-2008 #9
Sitemiz de işveren olarak ilan bırakmak isteyen arkadaşlar. Öncelikle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yalnız uyulması gereken kurallarımız var.

İlanlarınız da

- Öncelikle firma bilgisi
- Çalışma şartları
- Aranılan kişinin özellikler
- İşin mahiyeti

gibi bilgileri açıkladığınız taktirde ne siz nede talipli olanlar değerli vakitlerini kaybetmemiş olacaklardır.

[COLOR="Red"]Kesinlikle, msn, mail, telefon ve adres bilgilerinizi konu için de belirtmeyiniz.
Talipler size pm yolu ile ulaşacaklardır. [/COLOR]

Aradığınız personeli bulduğunuz taktirde ilanınızda bildirmeniz, ilana mesaj bırakacak yeni iş arayanları ve site yönetimini zor duruma sokmaz.

Bu kategoride ilanlara alakasız mesaj yazılması ve, ilanı bırakan kişi ile polemiğe girerek alakasız konularda sorular yöneltilmesi yasaktır. Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. Aksi halde mesajlarınız silinecektir.

Örnek :
[COLOR="Red"]İlanı Veren Üye:[/COLOR]
Photoshop bilen [COLOR="Red"]"bayan"[/COLOR] eleman aranıyor.
[COLOR="Blue"]Üye:[/COLOR]
Neden [COLOR="Red"]"bayan"[/COLOR]?

Gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.

emir

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-06-2008 #10
İş yerimiz İstanbul Beşiktaş'ta olup, tam zamanlı çalışabilecek arkadaşlar arıyoruz
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
aranıyor, grafiker, grafiker aranyor, tecrübeli