Yaz dönemi için staj yapmak istiyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yaz dönemi için staj yapmak istiyorum - İstanbul ...

ahmettur61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmettur61

Grafiker / İstanbul

Alt 3 Hafta önce #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yaz dönemi için staj yapmak istiyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Ps: İyi derece
Ai: Orta derece
Ae: Temel seviye
Pr: Temel seviye

İş deneyimi ve içeriği: İş geldikçe nadiren Atkı ve vektörel çizim üzerine freelance iş yaptım. 6 senedir Photoshop programını kullanıyorum. 4 senedir vektörel çizim üzerine çalışmalarım var.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Çalışmalarıma buradan bakabilirsiniz: https://ahmetturdesign.deviantart.com/gallery

İşle ilgili açıklama: Yaz dönemi için tecrübe kazanıp kendimi geliştirmek istiyorum.

E-posta:

Telefon: 05074985411
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şuanda  online konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 2 Hafta önce #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yaz dönemi için staj yapmak istiyorum - İstanbulYaz dönemi için staj yapmak istiyorum - İstanbulYaz dönemi için staj yapmak istiyorum - İstanbulYaz dönemi için staj yapmak istiyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
janavar58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

janavar58

Grafiker / İstanbul

Alt 1 Hafta önce #3
Bahçelievler'deki ajansımız için özellikle sosyal medya yönetimi ve banner tasarımı noktasında bize yardımcı olabilecek bir arkadaş arıyoruz.

Yarı zamanlı çalışılacak. Toplam 4 gün çalışılacak.
Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri net çalışılacak günler. Diğer çalışılacak gün için kişinin tercihine göre Perşembe, Cuma ya da Cumartesi seçilebilir.

Çalışma saatleri: 09.30 - 18:00 arasıdır.

Maaş: 1000 TL + Yemek şeklindedir.

İlgileniyor iseniz adresine cvnizi ve pörtföyünüzü gönderiniz.
Bu mesajdan alıntı yap