Yaz Dönemi İçin Staj Yeri Arıyorum - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Yaz Dönemi İçin Staj Yeri Arıyorum - İstanbul ...

Nathaniel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nathaniel

Öğrenci (Grafik) / Diyarbakır

Alt 07-03-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yaz Dönemi İçin Staj Yeri Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Atatürk Üniversitesi Oltu Meslek Yüksekokulu / Grafik Tasarımı

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Yaz Dönemi zorunlu stajım için reklam ajansları, matbaalar, fotoğrafçılar, web tasarım ile ilgili yerler ve genel olarak Adobe Photoshop ve İllustrator programları ile çalışan grafik tasarım alanlarındaki yerlerde Haziran 2015/Ağustos 2015 yaz dönemi içerisinde staj yapmak, kendimi geliştirmek ve iyi bir tasarımcı olma yolunda ilerlemek istiyorum.

E-posta:

Telefon: 0507 577 21 45
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-03-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yaz Dönemi İçin Staj Yeri Arıyorum - İstanbulYaz Dönemi İçin Staj Yeri Arıyorum - İstanbulYaz Dönemi İçin Staj Yeri Arıyorum - İstanbulYaz Dönemi İçin Staj Yeri Arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap