Yaz Dönemi Web Stajeri Olarak İş Arıyorum.

Staj Yeri Arayanlar - Yaz Dönemi Web Stajeri Olarak İş Arıyorum. ...

ILAWI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ILAWI

Yrd. Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 31-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

11. Sınıf web programcılığı bölümünde okumaktayım yaz sönemi için staj yapmam gerekmektedir.Photoshop bilgim vardır az olarak da temelini bildigim dreamweaver,html ve css bilgim mevcuttur.İstanbul avrupa yakasında oturmaktayım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 31-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ist_dizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 04-06-2010 #3
ilanınız güncel ise cv veya msn olarak ekleyin görüşelim
Bu mesajdan alıntı yap
ILAWI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ILAWI

Yrd. Grafiker / İstanbul

Dosya19

Web Tasarım Stajeri

Alt 22-06-2010 #4
Merhaba 11.sınıf web programcılıgı bolumunde okumaktayım bu işi gerçekten seviyorum,meraklıyım ve öğrenmek istiyorum.Kendimi daha iyi geliştirmek için staj yeri aramaktayım.

Kullandığım programlar:

-Photoshop

Ve

Temel düzeyde dreamweaver,html,css'dir.
Bu mesajdan alıntı yap
zeynelata isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeynelata

Grafiker / İstanbul

Alt 19-08-2010 #5
11. Sınıf web programcılığı bölümünde okumaktayım yaz sönemi için staj yapmam gerekmektedir.Photoshop bilgim vardır az olarak da temelini bildigim dreamweaver,html ve css bilgim mevcuttur.İstanbul avrupa yakasında oturmaktayım.
Youtube formatında yapmakta olduğumuz sitemizin (tasarımcımızın desteğiyle) girdilerini yapabilecek, az seviyede de olsa photoshop ve html bilen, azimli, hızlı kavrayan, yetiştirilmek üzere stajer aramaktayız.

Yerimiz Taksim/Şişane'dedir.

İlgilenenler için:

Zeynel ÖZTÜRK
05326547009
Bu mesajdan alıntı yap