Yaz döneminde de firmamızda çalışacak stajyer aranmaktadır. - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Yaz döneminde de firmamızda çalışacak stajyer aranmaktadır. - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yaz döneminde de firmamızda çalışacak stajyer aranmaktadır. Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Sürekli Form Matbaa Firmamızda eğitilmek üzere stajyer eleman aranmaktadır. ...

orhangraphicer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orhangraphicer

Grafiker / İstanbul

Alt 30-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yaz döneminde de firmamızda çalışacak stajyer aranmaktadır.

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Sürekli Form Matbaa Firmamızda eğitilmek üzere stajyer eleman aranmaktadır.

FORMMATSAN MATBAACILIK VE AMBALAJ
Topkapı / İST.

E-posta:

Telefon: 0212 485 76 36 – 0221 501 61 34 – 35

Faks: 0212 544 06 60
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yaz döneminde de firmamızda çalışacak stajyer aranmaktadır. - İstanbulYaz döneminde de firmamızda çalışacak stajyer aranmaktadır. - İstanbulYaz döneminde de firmamızda çalışacak stajyer aranmaktadır. - İstanbulYaz döneminde de firmamızda çalışacak stajyer aranmaktadır. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
asimelek61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asimelek61(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2013 #3
üni grafik tasarım mezunuyum bu alanda daha fazla kendimi geliştirmek istiyorum.Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Trabzonspor61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Trabzonspor61

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 03-06-2013 #4
Merhaba iyi günler ben Şeyda Güney 1 sene staj gordum ve suan evden çalışmak istiyorum ilgilenirseniz memnun olurum.
Bu mesajdan alıntı yap
tokgozseyfi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tokgozseyfi

Öğrenci (Grafik) / Sakarya

Alt 03-06-2013 #5
merhabalar ben Seyfettin TOKGÖZ

cv : efkarmedia.com/cv

portfolyo: efkarmedia.com/port
Bu mesajdan alıntı yap
GokayGnc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GokayGnc(21)

Alt 22-01-2014 #6
3 aylık illustrator photoshop ve indesing eğitimi gördüm bu programları gayet iyi bir şekilde kullana biliyorum daha önce resmi bir iş projem olmadı yaşım 17 ve bu işte ilerlemeyi işi hakkıyla yapabilmeyi istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
serceparmak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serceparmak

Alt 19-04-2014 #7
selam ilan güncelse ve hala ihtiyaç varsa benimle irtibata gecerseniz sevinirim mailden irtibat kurulursa cep aracılıgıylada görüşebiliriz
Bu mesajdan alıntı yap