Yaz Stajı -Grafik Tasarım - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Yaz Stajı -Grafik Tasarım - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar İlan sonuçlanmıştır. ezgiygr isimli üyeden Alıntı Yaz Stajı -Grafik Tasarım Şehir: İstanbul Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bayan Okulunuz: Arel Üniversitesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ...

ezgiygr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ezgiygr

Grafiker / İstanbul

Alt 16-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Yaz Stajı -Grafik Tasarım

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Okulunuz: Arel Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Avrupa yakasında staj yeri arıyorum

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yaz Stajı -Grafik Tasarım - Türkiye GeneliYaz Stajı -Grafik Tasarım - Türkiye GeneliYaz Stajı -Grafik Tasarım - Türkiye GeneliYaz Stajı -Grafik Tasarım - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Blesh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Blesh

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-05-2014 #3
Merhaba, yerimiz Anadolu yakasında Kavacık'ta ama ilgilenirseniz CV ve örnek çalışmanızı paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki mail adresine yollayabilirsiniz bilgilerinizi.

If you have heard about iBeacon tech,
If you believe you can achieve creative results in web tech,
If you believe that customer ux is everything

And if you are seeking for internship opportunities in front.

E-posta: *********
Rutenyum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rutenyum

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-06-2014 #4
Merhaba.
Başvuru için CV'nizi ve portfolyonuzu ********* eposta adresine gönderebilirsiniz.
ezgiygr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ezgiygr

Grafiker / İstanbul

yetiştirilmek üzere - bayan grafiker - İstanbul

Alt 19-10-2014 #5
İlan sonuçlanmıştır.