Yaz Stajı ve duruma göre okul zamanı da devam edebileceğimiz yer arıyoruz. - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Yaz Stajı ve duruma göre okul zamanı da devam edebileceğimiz yer arıyoruz. - İstanbul ...

Yaz Stajı ve duruma göre okul zamanı da devam edebileceğimiz yer arıyoruz. - İstanbul
MaxKrone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MaxKrone

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yaz Stajı ve duruma göre okul zamanı da devam edebileceğimiz yer arıyoruz.

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: İstanbul Bilgi Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba,
Ben ve arkadaşım İstanbul Bilgi Üniversitesi Grafik Tasarım bölümün de 2.sınıfa geçmiş bulunmaktayız.Üsküdar da ikamet ediyoruz.Yaz stajı için bizim gelişimimizde yardımcı olacak bir yer arıyoruz, ayrıca duruma göre okul zamanı yada sonrasını devam edebiliriz.İş yerinin yakın olması (Üsküdar ve civarı) öncelikli tercihimizdir.

Office Programları: İyi
Adobe İllustrator : İyi
Adobe Photosop : İyi

Bu derslerle birlikle Tipografi ders eğitimi de alıyoruz, 2.sınıfta Adobe after effects, InDesing ve Corel Draw vb programlarında eğitimini alacağız.
Örnek çalışma olarak sunabileceğimiz Final projeleri için mail den iletişim haline geçebiliriz.

E-posta:

Telefon: 0531 011 01 19
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yaz Stajı ve duruma göre okul zamanı da devam edebileceğimiz yer arıyoruz. - İstanbulYaz Stajı ve duruma göre okul zamanı da devam edebileceğimiz yer arıyoruz. - İstanbulYaz Stajı ve duruma göre okul zamanı da devam edebileceğimiz yer arıyoruz. - İstanbulYaz Stajı ve duruma göre okul zamanı da devam edebileceğimiz yer arıyoruz. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

MaxKrone

...

Alt 17-08-2016 #3
............
Bu mesajdan alıntı yap

MaxKrone