Yaza merhaba wallpaper çalışması

Serbest Çalışmalar - Yaza merhaba wallpaper çalışması ...

gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 13-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Boş vaktimde uğraştığım bir wallpaper çalışması umarım güzel gözüküyordur yorumlar sizdenYaza merhaba wallpaper çalışması

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arda Aktemur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arda Aktemur

Yrd. Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hiç ama hiç beğenmedim kadınları aşağılayıcı bir tasarım yapmışsınız.
Bu mesajdan alıntı yap
tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 14-06-2010 #3
Gayr-i ihtiyari olarak dudaklarımdan "bu neki şimdi" sözleri döküldü çalışmanıza bakarken.

Hakikaten yahu; Bu ne ki şimdi?
Bu mesajdan alıntı yap

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 14-06-2010 #4
Hiç ama hiç beğenmedim kadınları aşağılayıcı bir tasarım yapmışsınız.
İyi veya kötü yorumunuz için teşekkür ederim.

Gayr-i ihtiyari olarak dudaklarımdan "bu neki şimdi" sözleri döküldü çalışmanıza bakarken.

Hakikaten yahu; Bu ne ki şimdi?
Tamamen serbest bir çalışma bir anda aklıma gelmiş bir düşünce sadece resimledim ve wallpaper olarak kullanılabileceğini düşündüm yaz sezonunada tam girmişkenYaza merhaba wallpaper çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
H.gerikaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

H.gerikaya

Grafiker / Manisa

Alt 16-06-2010 #5
bencede kötü ama kötü olan kullandığın resim ve yazılar fazla serbest çalışma olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-06-2010 #6
Kullanılan yazılar 'yaz' formatına hiç uygun gelmedi bana. Biraz depresif kaçmış. Görselleri, değiştirip ve azaltırsan, belki çalışır bir iş elde edebilirsin. Wallpaper, sadelik ister ki, pc deki iconlar görülsün. Ellerinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 16-06-2010 #7
bencede kötü ama kötü olan kullandığın resim ve yazılar fazla serbest çalışma olmuş
Yorumunuz için teşekkür ederim. Evet fazla serbest bir çalışma olduğunun farkındayım ama ne yapabilirimki tasarım tasarımdır.

Kullanılan yazılar 'yaz' formatına hiç uygun gelmedi bana. Biraz depresif kaçmış. Görselleri, değiştirip ve azaltırsan, belki çalışır bir iş elde edebilirsin. Wallpaper, sadelik ister ki, pc deki iconlar görülsün. Ellerinize sağlık
Wallpaper'da sadelik gerekliliğini bilgisayarda iconların göze hoş geldiğinde daha rahat çalışılabildiğini ve daha estetik gözüktüğünü bilmekteyim.

Ama sadece bizler için bu geçerli değil milyonlarca insan varki herkez farklı düşünüyor ve elbette bu tarz wallpaper'larıda kullananlar varki bende o insanları göz önüne alarak böyle bir çalışmamayı wallpaper olarak sundum.

Size göre yazılar, görseller formatı yaz sezonuna göre uygun değildir.
Ama ben tüm genel insanları düşünerek yaptığım içindirki onlara hoş ve cazip gelebilir.

Kendinizce güzel düşündüğünüz ve kendi doğrularınızı paylaştığınız içinde size çok çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-06-2010 #8
doğrudur, emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap