Yazı alanı sorunu

Illustrator - Yazı alanı sorunu Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar resimdeki gibi yazı alanı açıp yazı yazdığımda yazı alanını ne büyültebiliyorum nede küçülte biliyorum müdahale edemiyorum o alana birden bire böyle bi sorun çıktı yardımcı olursanız sevinirim....

Yazı alanı sorunu
Funlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Funlu

Hiç Biri / İstanbul

Yazı alanı sorunu

Alt 20-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yazı alanı sorunu

Arkadaşlar resimdeki gibi yazı alanı açıp yazı yazdığımda yazı alanını ne büyültebiliyorum nede küçülte biliyorum müdahale edemiyorum o alana birden bire böyle bi sorun çıktı yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ADAMINbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADAMINbiri

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sana çok basit bir kurnazlık söyliyeyim... yazının olduğu alana çok küçük bir kare aç... sonra yazı alanını ve kareyi grupla o şekilde büyüt... Yazı alanı sorunu eğer hiç müdahale edemiyorsan layer dan kilidi aç... eğer o da değilse, wiew menüsünden Show Bounding Box komutunu seç...
Bu mesajdan alıntı yap
Funlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Funlu

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-01-2012 #3
Ben yanlış komut ile Show Bounding Box u kapatmışım. Sorunu hallettim kardeşim saolasın Yazı alanı sorunu
Bu mesajdan alıntı yap