yazı düzeltme

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - yazı düzeltme ...

yazı düzeltme
betull7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

betull7

Hiç Biri / Ankara

yazı düzeltme

Alt 17-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar Photoshop konusunda oldukça yeniyim ama oldukça da kararlıyım yazı düzeltme Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.

yazı düzeltme

Örneğin ;

Yukarıda linkini vermiş oldugum resimde ki yazıyı silerek yerine aynı renk ve fontta ispanyolca karşılığını yazmak istiyorum.Şimdi arkaplanı bozmadan aynı renk ve font'u sağlayarak ben bu resim üzerinde ki yazıyı nasıl değiştirebilirim ?

Balık vermek yerine balık tutmayı öğreten arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim yazı düzeltme
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
tango-mm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tango-mm(55)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 17-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yazı düzeltme

Resmin yüksek cözünürlükteki hali burada, kitabinizin ölcülerine göre kesip yeniden düzenleyebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 17-04-2010 #3
...
Örneğin ;

Yukarıda linkini vermiş oldugum resimde ki yazıyı silerek yerine aynı renk ve fontta ispanyolca karşılığını yazmak istiyorum.Şimdi arkaplanı bozmadan aynı renk ve font'u sağlayarak ben bu resim üzerinde ki yazıyı nasıl değiştirebilirim ?

...
Dosya JPG kaydedildikten sonra metni değiştirme şansınız iğne ile kuyu kazma şansınıza eşit..

Eğer katmanlı (layer) hali kaydedilerek PSD veya benzeri formatta saklanmış olsaydı sadece yazı katmanında yapacağınız değişiklikler yeterli olacaktı.

Bu durumda, arkadaşımızın eklediği görsel üzerinde yeni baştan çalışmanız, en doğru ve kolay yol olacaktır.

Kolaylıklar diliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap