Yazı ile ilgili yardım

Photoshop Dersleri - Yazı ile ilgili yardım ...

Yazı ile ilgili yardım

Yazı ile ilgili yardım

Alt 08-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

Ambigram tarzı yazı tipinin nasıl çizilebilecegi hakkında yardım edebilecek
varmı?.Mesela adımı (Emre), ambigram olarak dosya kağıdına çizdim fakat photoshopda çizmek için yardım istiyorum.Şimdiden teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 08-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba

çiziminize scaner (ya da resim çekip) bilgisayar'a aktarmalısınız. Daha sonra photoshop programda açip, yeni layer üzerine Pen tool araci ile çizim yapabilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
mct0033 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

Alt 08-11-2008 #3
kasta çok doğru söylemiş scanner ile bilgisayarına aktarıp çizmen gerekir. ama çizim konusunda bence photoshop yerine corel freehand... gibi programları kullanman daha kolay ve daha güzel olur. kolay gelsin. çizmek konusunda yardımcı olabılırım vaktın varsa. suan baskı yapıyorum belediye seçimleri yaklaşıyor malum. yarın çizebilirim senin için istersen
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-11-2008 #4
kasta çok doğru söylemiş scanner ile bilgisayarına aktarıp çizmen gerekir. ama çizim konusunda bence photoshop yerine corel freehand... gibi programları kullanman daha kolay ve daha güzel olur. kolay gelsin. çizmek konusunda yardımcı olabılırım vaktın varsa. suan baskı yapıyorum belediye seçimleri yaklaşıyor malum. yarın çizebilirim senin için istersen
neden çizeceksiniz?
bırakın öğrensin
merak ediyorum çocuğunuz var mı?
hani olsa, okul çağına gelse "sen gitme yavrum okula işlerim bitsin ben bi koşu giderim " mi dersiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
mct0033 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

Alt 08-11-2008 #5
sayın horus.haklısınız böyle bir tepkiyle karşılaşabileceğimi düşünmüştüm ama arkadaşın acil bir işi varsa diye yardımcı olmak istedim. çizim konusunda yardımcı olabilirim dedim zaten. sadece çizip vermeyektim. anlatımda yapacaktım. tepkiniz belki doğru ama benim hangi düşünceyle yazmış olabileceğimi düşünebilirsiniz. ii akşamlar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-11-2008 #6
İlginiz için teşekkürler zaten kagıda çizili söylediğim gibi ben biraz uğraşıyım yardım gerekirse rahatsız ederim sizi.Tekrar teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ile, ilgili, yardım, yazy