Yazi karakterinde i nin noktasini kesmek!

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Yazi karakterinde i nin noktasini kesmek! Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar calistigim bir logo üzerinde yazi karakterlerinde ne yazik ki I harfi kücük karakterde yok. normal olarak bende i harfinin üzerine arkafonun ayni renginde path attim ancak gölgelendirme ...

kurtul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurtul

Yrd. Grafiker / Yurtdışı

Dosya23

Alt 24-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar calistigim bir logo üzerinde yazi karakterlerinde ne yazik ki I harfi kücük karakterde yok. normal olarak bende i harfinin üzerine arkafonun ayni renginde path attim ancak gölgelendirme esnasinda path olayi bozuyor gölgeyle yazi arasinda kaliyor. i nin noktasini silgiyle falanda silemiyorum siliyorum geri geliyor.... :swear:

Durum buydu, simdi soru su; i harfinin noktasini (zira nokta yerine sembol kullaniyorum.) yazi karakterini bozmadan, en saglikli nasil silebilirim yada kesebilirim ki arkaya doyasiya gölge atabileyim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dddnnnsss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dddnnnsss

Eğitimci / Denizli

Alt 06-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kullandığınız fontu bir font editörüyle oynayarak i lerin noktasını yok edebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
ataaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 29-09-2011 #3
eğer yazınız değişmicekse expand yapıp dileğiniz kısmını silebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap