yazı metnini seçtikten sonra karakter ve paragraf panellerinde özellikler açılmıyor

InDesign - yazı metnini seçtikten sonra karakter ve paragraf panellerinde özellikler açılmıyor ...

yazı metnini seçtikten sonra karakter ve paragraf panellerinde özellikler açılmıyor
Funlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Funlu

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Birden bire ne olduysa anlamadım yazı metnini seçtikten sonra karakter ve paragraf panellerinde özellikler açılmıyor. Yardıma ihtiyacam var.

sadece ben mi karşılaştım bu sorunla. Yardımcı olacak kimse yokmu arkadaşlar?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 09-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Indesign programını açarken Ctrl + shift+ Alt tuşlarını basılı tuttuğunuzda açılış ikonu çıktığında şu uyarı paneli de çıkar. Yes butonunu tıkladığınızda Indesign programının "Preferences" dosyası silinir. Programı ilk yüklediğiniz fabrika ayarlarına geri döner.
Bu mesajdan alıntı yap

Funlu

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-03-2012 #3
dediğin şekilde yapıyorum ama olmuyor mac kullanıyorum. Başka bi yöntemi yok mu?
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 09-03-2012 #4
Mac için :
Indesign programını açarken Komut+Option(Alt)+Kontrol+Shift ve "K" tuşlarını basılı tuttuğunuzda açılış ikonu çıktığında şu uyarı paneli de çıkar. Yes butonunu tıkladığınızda Indesign programının "Preferences" dosyası silinir. Programı ilk yüklediğiniz fabrika ayarlarına geri döner
Bu mesajdan alıntı yap

Funlu

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-03-2012 #5
Mac için :
Indesign programını açarken Komut+Option(Alt)+Kontrol+Shift ve "K" tuşlarını basılı tuttuğunuzda açılış ikonu çıktığında şu uyarı paneli de çıkar. Yes butonunu tıkladığınızda Indesign programının "Preferences" dosyası silinir. Programı ilk yüklediğiniz fabrika ayarlarına geri döner

Eyvallah kardeşim saolasın hallettim sayende sorunu. Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap