Yazı Sorunu

Photoshop Dersleri - Yazı Sorunu ...

Yazı Sorunu
theiceprince isimli Üye şimdilik offline konumundadır

theiceprince

Grafiker / Adıyaman

Yazı Sorunu

Alt 04-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar psde giriyorum mesela 468x60 yeni sayfa acıyorum yazı yazıcam tam üstüne tıklıyorum nokta gibi bişi geliyo yazı yazamıyorum layer filan çıkıyor beni bi aydınlatın konuyu nerde açacagımı bilemedim yardımcı olun lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 04-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yeni sayfa açtıktan sonra, Text Tool alıyorsun. İstedığımız yeri tıklayarak yazı yazıyoruz. Bu durumda Text layer otomatik olarak açılıyor.

Yazı Sorunu

Yazı Sorunu

Yazı yazıyoruz...

Yazı Sorunu

bu durumda yazı yazdıktan sonra Move Tool seçiyoruz. ve istedığımız yere yazı taşıbiliyoruz. text layer burada yazılan yazı adı alıyor.

Yazı Sorunu

eğer siz renk tonu değiştirmek istiyorsunuz resimdeki gibi paleti takip edin

Yazı Sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
theiceprince isimli Üye şimdilik offline konumundadır

theiceprince

Grafiker / Adıyaman

Alt 05-07-2008 #3
Yine Olmadı Bi Video Çektim Sorunumla İlgili Boyutu 370 kb Lütfen İndirin Bakın İlgilenin

ps.rar ... at uploaded.to - Free File Hosting, Free Image Hosting, Free Music Hosting, Free Video Hosting, ...
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 05-07-2008 #4
hocam sen 468x60 CM bir layer açıyorsun. 468x60 a göre 70 pt yazı yazıyorsun. Yazı yazıyorsun ama puntosu küçük olduğu için çok ufak yazıyor. puntoyu 300 e çıkar.
Bu mesajdan alıntı yap
sallarli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sallarli

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 05-07-2008 #5
Kardeşim sen oraya öyle tıklarsan tabi yazı yazmaz. Önce farenin sol tuşuna basılı tutarak bi alan seçmelisin yazı yazacak. Daha sonra yazını yazabilirsin. Tabi yazının boyutlarına da bi bak çok büyükse yazıyı göstermez çok küçükse de yazıyı çizik halinde görürsün. Ha bide yazı rengine bak arka planla aynı olmasın.
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 05-07-2008 #6
Kardeşim sen oraya öyle tıklarsan tabi yazı yazmaz. Önce farenin sol tuşuna basılı tutarak bi alan seçmelisin yazı yazacak. Daha sonra yazını yazabilirsin. .
Cevap Bu değildir. Ps de illaki yazı yazılacak alanın seçilmesine gerek yok. Arkadaşın sorunu sadece punto ile alakalı. Yersiz bilgi vermeyin lütfen.
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 05-07-2008 #7
baranbey haklı.Sorununuz tamamen punto ile alakalı.New penresinde ölçü biriminiz pixel yerine santimetre (cm) seçilmiş.Yani siz 468 cm * 60 cm bir belge açıyorsunuz.Haliyle 70 punto büyüklüğü çok küçük kalıyor.Ya puntoyu arttırın yada cm yi pixel e çevirin.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
sorunu, yazy